2011 m. visuotinis gyventojų ir būstų surašymas vyks ir elektroniniu būdu [video]

2011sur_etapai_1

esurasymas.lt

Valstybė nusprendė šiais metais suskaičiuoti viščiukus gyventojus bei būstus. Paskutinis gyventojų surašymas vyko prieš 10 metų – 2001 ir pagal gautus duomenis nustatyta,jog Lietuvoje nuolat gyvena 3 483 972 gyventojai.

Šiais metais surašymas vyks ir elektroniniu būdu – internetu, taip nereiks laukti statistiko departamento darbuotojų apsilankymo ir patiems neskubant suvesti būsto gyventojų duomenis. Elektroninis surašymas vyks kovo 1 – 15d. dienomis.

Demonstracinis elektroninio surašymo video

Tai ką, rugsėjį turėtume sužinoti ar mūsų vis dar trys milijonai…

[via: @Banditaz]

Panašūs įrašai:

 • Kai visokie gyv. vietų deklaravimai/išdeklaravimai yra pusiau nebūtini, ir kai didelė lietuvių dalis kaba vos ne ore, arba visai kitur, nei turėtų būti oficialiai (nebūtinai užsieny).. Tai su tuo elektroniniu surašymu gali pievos gautis.

  Dar ir visokie ne iki galo "išsiregistravę" emigrantai galės prisirašyti, o juk būtent emigravimas dabar ir įvardijamas kaip pagrindinė lietuvių mažėjimo priežastis. Ar gal nors kažkiek visgi apsisaugos nuo tokių..

  Nieko prieš emigrantus neturiu, tiesiog įdomus yra būtent "likusiųjų" skaičius, pažiūrėti ar tikrai viskas taip tragiška.
  My recent post Opera 11 beta ir Tab Stacking- arba kaip visada ne be siurprizų

 • Elektroninis surašymas tam, kad emigrantai galėtu sudalyvauti? Negi tiek mažai mūsų beliko, kad leidžiamas netgi surašymas internetu, kad tik tikroji statistika neiškiltu į paviršių o.O
  My recent post Samsung Galaxy 550 apžvalga komentaras- parašytas praeivis

 • tada

  man patinka!!!! zinot kad jau biudzeta siu metu prieme? o zinot kuriu metu duomenimis naudojosi??? as pats ziurejau tuos dokumentus… lietuvoje pagal juo dar faktiskai gyvena 3.4mln zmoniu 😀 stai tau ir biudzetas…pf…

 • Vaidas

  Na kažkiek žinojau, kad bus surašymas, tačiau nemaniau, kad jau po kelių dienų. Ačiū už info. Nors aišku, gal kovo 1d visokie delfiai informuos apie tą elektroninį surašymą

 • pagal duotus duomenis kiek isvyko is LT tai manau turetu dar but musu 3 milijonai 🙂
  My recent post Pasirode pilna windows 7 SP1

 • Kestis

  http://en.wikipedia.org/wiki/Lithuanian_people

  Regions with significant populations
  Lithuania2,765,600 (2010)

  Pasiziurekit.

 • Surašymas elektroniniu būdu neblogas variantas, ypač dėl sutaupytų pinigų darbuotojams, juk kažkam reiktų vaikščiot ir ranka surašinėt, o dabar prisijungei, užpildei ir ramu. Gal netrukus sulauksim ir balsavimo galimybės internetu.
  My recent post Automobilių lenktynės Druskininkuose 2011

 • Skaitytoja

  Ne viskas čia tvarkoj su tuo surašymu, reikalaujama per daug asmeninės info, apie tai teisininko nuomonė:

  "K.Čilinskas: gyventojų ir būsto surašyme trūksta pagarbos teisei ir piliečiams "
  http://www.demokratija.eu/index.php?option=com_co

css.php
Bear