3D pastatai + Street View nuotraukos [HD video]

image

Štai kas gaunasi kai 3D pastatų eskizai yra „apklijuojami“ nuotraukomis iš Google Street View. Atsiranda tokios „kartoninės dėžutės“ primenančios senesnius 3D video žaidimus.

Visai tai galite pamatyti ir patys Google Earth programoje Layers meniu pasirinkę varneles ties 3D Buildings ir virtualiai nukeliavę į NYC ar San Franciską.

[via: slashdot]

Panašūs įrašai:

 • don

  Gal kas žinot kada lietuvoj Street View atsiras? 🙂
  Jau įsivaizduoju žaidimų ateitį, kai galėsi užsimountint kokį nori pasaulio vietos map'ą ir lošt kokį GTA mieste kurį jau pažįsti iš real life.. 😀

 • Tobulėja ir atrodo kaip senesnieji žaidimai. Už kokių 5 metų gal jau bus kaip kokiam gta 4 🙂
  My recent post Honda ateitis: nebereikės vaikščioti – storinkimės

  • robis

   tikrai labai sunkiai po 5 metu…. nes yra vis dar labai didele dilema del vietos!!! atrodo, kad visi tie musu megstami flashai ir tobuleja, bet jie yra tiktai paprastos mazos laikmenos, ju darbas neprilygsta dideliu serveriu darbui…. o serveriu tobuleja labai letai ir sunkiai…. jiems palaikyti reikia vis daugiau energijos ir ausinimo…. todel sunku dirbt ir su tokio masto technologijom…. del to ir teturime tik tokius tuos 3D ir niekas nezada kad tai pageres ateityje…. paimkime kad ir ta gta! jis uzima 16GB jei neklystu… 10GB is ju uzima Liberty City zemelapis… o jis yra labai mazas paemus musu miestus!!! sukurti tokiam MAZAM Liberty City reikia labai daug darbuotoju ir finansu, ka jau kalbeti apie paskirta laika….. taigi mazai tiketina, kad turesime tokias galimybes kad ir po 10 metu…. tokie dalykai visados bus brangus! be to zaidimai taip pat tobuleja sparciai, ju grafika irdetalumas… o po tu 10 metu mes turesim tikrai ispudingu zaidimu palyginus su dabar, o net nebusime speja prisivyti visko paprasciausiame google maps…. kol vienos technologijos sparciai tobules, kitos visuomet atsiliks….. o tuomet jus net nenorsit pazet i ta google maps, kai busit mate dar grazesniu grafiku ar panasiai….

 • nunu, kas bus po 20 metu man idomu 😀

css.php
Bear