AliExpress prekių siuntimo būdai, yra iš ko rinktis

4962e724-1d3e-481f-97f9-dcd4a9d74cd7

AliExpress – galima sakyti kinų Ebay analogas(be aukciono galimybės). Čia daug skirtingų pardavėjų siūlo prekes, o AliExpress yra tarpininkas tarp Jūsų ir pardavėjo. Paskutiniu metu teikiu AliExpress pirmenybę,  viena iš priežasčių tai greitesnis siuntimas. Kai Ebay pardavėjas siųs Kinų paštu, AliExpress pardavėjas galbūt per Estų paštą.

Taip pat kai Ebay pardavėjai dažniausiai siūlo tik 1-2  lėto siuntimo būdus, AliExpress visad siūlė siuntimą greitu DHL kurjeriu.

Neseniai pastebėjau, jog siuntimo būdų sąrašas išsiplėtė ir galima rinktis, net iš 15 variantų. Galima siųsti AliExpress(Standart ir Premium) metodu, arba per Belgijos, Šveicarijos, Turkijos, Švedijos, Honkongo, Singapūro, Malaizijos, Kinijos paštus. Taip pat per kurjerius: DHL, Fedex, TNT, UPS (Express Saver ir Expedited). Galima rinktis pagal kainą ir nurodytą greitį, arba tiesiog pagal „skonį“ ar patirtį. Juk gali būti, jog tarkime pastebėjote, jog iš kinų pirktos prekės greičiausiai ateina kai jos yra siunčiamos per Švedijos paštą, nors ir  AliExpress nurodo, jos Švedijos paštu siuntimas truks iki 60 dienų.

Tokio neteko dar matyti nei vietoje e-parduotuvėje. Tiesa, nepamirškite, jog siunčiant per Europos valstybių paštą nuo importo mokesčių nepabėgsite.

Panašūs įrašai:

 • Jonas

  Šūdas tie pristatymo būdai, vistiek keliauja >= 4 sav. Kartais ir 2 mėn užtrunka. Dar kartais patys pardavėjai uždelsia išsiųsti, būna kad aliexpress shipping tracking numeris suvestas, tačiau pagal tracking info prekė iš warehouse į paštą pajuda po 3 savaičių ir taip ateina prekė dar po mėn. O dar katik praūžė 11.11 išpardavimai kurie sumušė visų ankstesnių metų rekordus, tai turbūt siuntas jau kitais metais gausiu.

  • Jonas

   P.S. vasarą pasitaikydavo kad ateidavo ir per 2-3 sav. Turbūt dėl atostogų sezono 🙂

 • andrius

  kaip pabegt nuo DHL parinktu muitines tarpininku? 30eur „paslauga“

  • Galima muitinis pačiam, tik nežinau visų subtilybių.

 • sn1k4r

  Rytoj ateina telefonas per DHL, kuris buvo išsiųstas 12 diena iš kinijos, tą pačia diena atėjo į Uk ir ten prastovėjo savaitę ir po to per kelias dienas ateina iki manęs. Viskas atrodo lyg ir gerai, bet už ta papildoma siuntima 26 eurus mokėt, atrodė biški beviltiška ar pačiam muitintis būtų buve brangiau? 😀

css.php
Bear