„Aliexpress standard shipping“ nebedžiugina, nes tapo lėtu

DSC_2527

Seniau esu gyręs AliExpress, nes pradėjo siųsti prekes per Omniva. Taip prekės ateidavo ir greičiau (iki dviejų savaičių), ir atsidurdavo paštomate. Dėl to apleidau Ebay, esant reikalui pirkdavau iš AliExpress. Kartais už „Aliexpress standard shipping“ primokėdavau, nes ne visada juo pardavėjai siunčia nemokamai.

Tačiau situacija pasikeitė, paskutiniai pirkiniai primokėjus už „AliExpress standart“ siuntimą pradėjo būti siunčiami per Singapūro paštą. Suteikiamas sekimo numeris, bet siuntos eina lėtai.

Viena siunta atėjo per 18 dienų. Kitos dvi po 18 ir 24 dienų yra kažkur tarp Azijos ir Lietuvos.

Blogai  yra tai, jog prieš perkant neįmanoma patogiai sužinoti kaip bus siunčiama siunta. Abiem atvejais ar pardavėjas siuntė per Omnivą ar per Singapūro paštą buvo nurodyta, jog pristatymo trukmė 18-29 dienos.

2017-10-03 20_38_50-My AliExpress _ Manage Orders

Taigi vienintelis būdas sužinoti kaip bus siunčiama yra pasiklausti pardavėjo.

Panašūs įrašai:

 • Per Omnivą ar PostNL atsiunčia greitai.

 • Amas

  Geriausia kai sumoki už siuntimą su DHL 55£, o siunčia su EMS, katras kainavo 22£. Siuntinį gavau per penkias dienas. Kaip manot įmanoma išsireikalauti skirtumo gražinimo? Abu variantai buvo nurodyta 5-7 dienų pristatymo terminas.

 • Gediminas Kačerauskas

  as tai issisaugau parduotuves kurios greitai siuncia o tai per omniva per kiek laiko gaunate?

  • Dvi savaitės būdavo.

 • sn1k4r

  Norėjau paklausti. Užsisakiau viena siunta iš aliexpress ir (17track.net) jau daugiau negu savaitę rodo, kad stovi Nyderlanduose, o per aliexpress (global.cainiao.com) rodo, kad jau mano šalyje siunta. Tai kuom pasitikėt? 😀

  • Jeigu siuntei per Olandų paštą,tai gali būti, kad Aliexpress galvoja, jog Olandija tavo šalis.

   • sn1k4r

    Po 14 dienų stovėjimo, šiandien pajudėjo iš Olandijos. WUHU 😀

css.php
Bear