Amazon siūlo neribotą* vietą debesyje už priimtiną kainą

2015-03-31 18_37_59-Amazon Cloud Drive

Amazon Cloud Drive siūlo neribotą vietą debesyje nuotraukoms už 12 USD metams, ir neribotą vietą visiems failams už 60 USD metams.

Amazon palaiko tokius nuotraukų failų tipus: JPEG, BMP, PNG, TIFF ir RAW formatus.

*- saugant debesyje kitus failais jau prasideda apribojimai. Tarkime video failai turi būti tik šių tipų: MP4, Quicktime, AVI, MTS, MPG, ASF, WMV, Flash ir OGG ir ne ilgesni kaip 20 minučių trukmės. Taip pat visi failai, įskaitant ir video turi būti ne didesni negu 2 GB dydžio.

Amazon suteikia 3 nemokamą mėnesių bandomąjį laikotarpį, norint juo pasinaudoti reikės susieti mokėjimo kortelę.

Testuojant įkėlimo greitį su Windows programa šis nebuvo įspūdingas(Cgates, Kaunas), keliant 800 MB video failą vidutinis greitis buvo apie 7 Mbps. Failas buvo keliamas į serverį esantį JAV, tad greitis gali priklausyti nuo interneto tiekėjo suteikiamo pralaidumo į kitus žemynus.

Tuo tarpu konkurentai už panašią kainą siūlo:

 • One Drive už 70 USD metams duoda 1 TB (ateityje žadama neribota, šiuo metu  galima gauti 10 TB) vietos ir Office 365 prenumeratą. Failo dydžio limitas 10 GB.
 • Google Drive 144 USD metams už 1 TB vietos. Failo dydžio limitas 5 TB.
 • Dropbox 99 USD metams už 1 TB vietos. Neribotas failo dydis.

Panašūs įrašai:

 • arka

  Smagu ir lietuviškai perskaityti šią naujieną.Kol kas mane tenkina https://mega.co.nz Duoda 50GB dykai ir saugumo prasme viskas ok.

  • Tik tiek, kad turi blogą reputacija. Nuspręs teisėsauga, kad ten per daug nelegalių failų saugoma ir uždarys Megą, neleisdama, net failų pasiimti.

  • Pijus

   Is cloud servisu naudojes esu tris: Dropbox, Mega ir Google drive.
   Dropbox trukumas – nemokamos vietos 2GB nelabai pakanka, neziurint i tai, kad galima pasididinti rekomenduojant draugams.

   Mega turi trukuma naudojant windows desktop programa – kai keli useriai naudoja ta pati pasharinta folderi, t.y ten ikelineja failus, redaguoja juos ir tt. (pvz imones bendri dokumentai), sinchronizavimas sudirba paveluotai arba isvis nesudirba, kol nerestartini programos.
   Google drive – atsibudus windowsams po „sleep“ rezimo, automatiskai nebando reconnectintis, reikia restartuot programa 🙁 Kitas trukumas – perinstaliavus os, „nepasigauna“ buvusio folderio kompe ir visa turini siunciasi is interneto..

css.php
Bear