Apklausos apie „Netflix“ rezultatai

2016-02-05 19_54_33-Apie „Netflix“ - Google Forms

Ačiū visiems 303-ims nepatingėjusiems sudalyvauti apklausoje. Apklausos rezultatai rodo, jog „Netflix“ išbandžiusiu ir nebandžiusių kiekis yra panašus(43,9 prieš 56,1%).

2016-02-05 20_06_03-Apie „Netflix“ - Google Forms

Įdomiausia buvo sužinoti ar po pabandymo bus naudojamasi „Netflix“ mokant abonentinį mokestį. Didesnė dalis (61,2 %) „Netflix“ nenaudos. Iš prenumeratą pirksiančių  38,8 % trečdalis gudraus norėdami pamatyti ne tik Lietuvai skirtą turinį.

Tikėjausi negatyvesnių rezultatų „Netflix“ atžvilgiu, bet visgi paslaugos patogumas gali atsverti turinio trūkumą bei kainą. „Netflix“ šiuo metu siūlo 800 skirtingų pavadinimų filmus bei serialus.

Panašūs įrašai:

  • Karolis Morkūnas

    Spaudžiau „Ne“, nes pasirinkimas kol kas ten skurdus. Labai patiko ir pažiūrėjau ten tik Narcos. Tačiau kol bent 70% mano žiūrimų serialų ten nebus, tol nesinaudosiu. Apribojimų neapeidinėsiu, nes nebelieka jokio legalumo aspekto prieš torrent’us ar žiūrėjimą online iš piratinių svetainių. Muzikos srityje jau keli metai kaip legalizavausi – naudoju Spotify Premium. Legalumas, patogumas, sinchronizacija su telefonu – už tai verta mokėti. Tikiuosi Netflix greičiau nei veliau Lietuvoje pasiūlys tą patį su serialais.

  • Zenonas Špakas

    Netflix geris jau vien del Trailer Park Boys – kai esi die hard fanas South Park, Radioshow, Big Lebowski, Kareivis Sveikas ir etc ir niekad nieko nezinai apie Trailer Park Boys – kiekvienas centas vertas Netflixo

css.php
Bear