Chrysalis – naujas Bitorrent veidas

image

BitTorrent Inc. pristatė naują Bitorrent klientą kodiniu vardu Chrysalis. Alpha 8.0 versiją galima jau atsisiųsti. Klientas skirtas naujiems nepatyrusiems vartotojams. Programos  variklis µTorrent 3.0, tad jei kas klaus ar siunčia greičiau, atsakysiu, kad taip pat.

Chrysalis  pagrindiniame lange išdėstytos iš µTorrent pažįstamos programėlės(Apps).  Jas įsidiegus jos veiks kaip pagalbiniai įrankiai

image

arba padės atsisiųsti legalų turinį iš tam tikrų šaltinių nesinaudojant naršykle.

image

Siuntinių langas yra neapkrautas eiliniam vartotojui nereikalinga informacija.

image

Pasirinkus galima matyti šiek tiek daugiau informacijos.

image

Baigus siųsti torrent failus video galima žiūrėti po vieno paspaudimo(jei ankščiau pasirinktas grotuvas, bei tarp atsisiųstų failų yra tik vienas video). Paspaudus Play mygtuką atsisiųstas failas ne tiesiog atidaromas, o yra transliuojamas, tad su tarkime MPC grotuvu(VLC rekomenduojamas) sunkiai veikia.  Matyt pritaikyta ateičiai kai bus galima žiūrėti dar nebaigtą siųsti failą(µTorrent planuose tai irgi yra)

image

Programa turi paieškos langelį kuris nukreipia į Google paieška, tačiau papildomai nurodomas ieškomas failo tipas –*.torrent.

Kaip atrodo nustatymai:

image

image

Ir galiausiai Expert

image

Jei patiko ką matote nuotraukose galite išbandyti patys, tiesa versija yra alpha, tad stabilumas negarantuojamas, man kartą jau lūžo.

Panašūs įrašai:

 • Viska šaunu, bet kaip jis gali siųsti greičiau? Kiek turi to kanalo tokiu greičiu ir siuntiesi.
  O jeigu utorent protingiau sukonfigūruotas ir nesuvalgo viso srauto iki paskutinių trupinių, kad dar būtų galima ir panaršyti internetą ar skype pašnekėti, tai negalima sakyti, kad jis yra lėtesnis už agresyviau sukonfigūruota torrent klientą 🙂
  My recent post Kūrinių savininkai drąsinasi bandoje komentaras- parašytas praeivis

  • Blogai supratai mano mintį, turėjau galvoje, jog Chrysalis siųs taip pat kaip ir µTorrrent, nes po kapotu slypi tas pats.

 • Atrodo žaviai. 🙂

 • se7en

  Atrodo, kad kūrėjai bandė prikišt kuo daugiau grafikos ir smarkiai persistengė.. Manes jis nei kiek netraukia (o labiausiai atbaido persistengta išvaizda) geriau pasiliksiu prie uTorrent`o 🙂

 • kas pagal srensu zinokit budamas zalias kogero utorrenta perkasciau greiciau

 • Justas

  Gaila kad su Linux nedraugauja….

css.php
Bear