Diegdami µTorrent vartotojai gavo ir kripto valiutą išgaunančią programą

2015-03-06 19_33_07-μTorrent 3.4.2 (build 38913) [32-bit]

Daug vartotojų pastebėjo, jog įsidiegus naują µTorrent versiją padidėjo CPU naudojimas, pradėjo įsijungti kompiuterio aušintuvai. Paaiškėjo, jog resursus naudoja EpicScale. Pasak autorių EpicScale programa sprendžia įvairias matematinius skaičiavimus kaip orų spėjimas ar kripto valiutų „kasinimas“. Skelbiama, kad pelnas keliauja labdaros organizacijoms, tačiau tai naujas projektas, neaišku kaip ten yra išties.

Nieko nestebina, jog diegiant programas pasiūloma įdiegti ir papildomą programinę įrangą iš trečiųjų šalių. Tačiau šįkart vartotojai skundžiasi, jog jie nebuvo informuoti apie šios programos diegimą jau nekalbant apie pasiūlymą atsisakyti jos diegimo. Šį programa buvo įdiegta ne visiems, o iš tų kuriems buvo įdiegta tik vienetai matė galimybę jos atsisakyti.

µTorrent atstovai tuo tarpu susirūpinę esama situacija, ją analizuoja, tačiau pripažinti, jog EpicScale buvo diegiama tyliai nenori. Taip pat buvo ištrinta tema apie tai oficialiame µTorrent forume, liko tik Google kopija.

Jeigu Jums ši programa buvo įdiegta ja galite atsikratyti tiesiog per Windows valdymo panelę.

[via: Torrent Freak , Geek ]

Panašūs įrašai:

 • girtas eziukas

  Gavno. Šeimininkės benaudoja. Kai linuxistas naudoju transmission ir viskas ok

 • arka

  Naudoju uTorrent v. 2.2.1,tai pavyko išvengt šios dovanėlės.Dairausi į į qBittorrent.pusę. Beje pasitikrinkit savo naršykles https://freakattack.com/clienttest.html dėl FREAK attack SSL/TLS saugumo spragos.

 • Kopija

  aš naudoju uTorrent 3.4.2 (build 32891), viskas ok. Spėju įdėjo pačiose naujausiose build’uose.

  • fa1la1

   Pas mane uTorrent 3.4.2 (build 38913) [32-bit] versija, tačiau prieš diegdamas taikomąją programą į savo PK sąmoningai atsisakiau specialių pasiūlymų, kurios buvo įkyriai reklamuojamos tiesiai prieš akis. Taigi – šiuo metu neturiu problemų…

 • gytis

  ESET neseniai surado kažkoki mineri kompe, gal cia taspats?

  • fa1la1

   Ar galite plačiau (vaizdžiai ir konkrečiai) pakomentuoti savo komentarą, nes pas mane ESET Nod32 kažkodėl nerado jokių mineralinių šiukšlių…

 • Petras

  Naudoju Free Torrent Download 1.0.30.128 Portable ir nesuku sau galvos…

 • Anonimas

  po uTorrent unninstal, PC atsigavo! Ačiū!

css.php
Bear