Firefox 3.6 beta 1 apžvalga

image

Atsisiųsti ir išmėginti galite ir patys, yra beta ir lietuvių kalba.

Kas atsirado naujo nuo  Firefox 3.6 alfa 1.

Gražiausia naujovė tai integruotas Personas „lengvų“ temų palaikymas. Galerijoje be jokių papildomų plėtinių galėsite akimirksniu pamatyti kaip atrodys pasirinkta tema (tereikia ant jos užvesti pelės) žymeklį, o jei patiks tai ką matote galėsite įsijungti temą visam laikui. Temas kurias pasirinksite naudoti bus išsaugotos ten pat kur ir įprastos temos.

image

Susirūpinta įskiepių saugumu, nuo šiol jų sąraše yra mygtukas siūlantis pasitikrinti versijas, kol kas jis nukreipia į Mozilla svetainę.

Vidinis Firefox vaizdo grotuvas nuo šiol leis groti vaizdą ir per visą ekraną.

image

Pora naujų about: adresų.

about:support – techninė informaciją apie naršyklę

about:memory – informacija apie Firefox atminties naudojimą

image 

Naršyklė taip pat ir paspartėjo:

image

Windows 7 integracija

ff36_win7

Tik pradėjęs naudoti Firefox 3.6 beta 1 ilgiau kaip pagrindinę naršyklę pastebėjau, jog Windows 7 užduočių juostoje užvedus pelę ant Firefox ikonos rodomas kortelių turinys. Toks triukas taip pat veikia su IE ir Safari.

Paspaudus nuorodą nauja kortelė atsidaro ne pačiam gale, bet šalia tos kortelės kurioje buvo paspausta nuoroda.

Daugiau informacijos apie naujoves rasite Mozilla Developer News

Panašūs įrašai:

 • Žilvinas

  Ant kokio kompo čia tikrinai, kad Chrome tik 1304 scorina ?

  • Šiaip nesupratau, dabar su tom pačiom naršyklėmis gavau mažiau taškų nei seniau, gal juos kitaip skaičiuoja, ar kažkas su mano PC pasidarė.
   O CPU tai ne naujas, AMD X2 Athlon 4800++ (Win 7 duoda 5.3 balus)

 • Žilvinas

  Man tai dėl vaizduškės Win7 duoda, tik 4,9, man ten kažkoks durnas tas jų vertinimas atrodo, manyčiau, jog turėtų traukti vidurkį, nors nesvarbu. Per peacekeeper prasukau, tai gavau su ta nauja Firefox 3,6 Beta1 2900 taškų.

  • Prasmės yra tokiame win7 įvertinime. Pavyzdžiui, kas kad aš turiu naują VGA, bet žaidimai nauji vistiek stringa, nes CPU per senas 🙂 Todėl dabar dažniausiai VGA naudojama h.264 srautui dekoduoti, nors tam visiškai pakaktų ir 3 kart pigesnės VGA 😀

 • ignas

  Nu nežinau kaip jums firefox , bet man tai čia š… Kiek speed testu bedarytum vistiek ji keliais megabitais silpmiau vekia nei Explorer ar Chrome….

 • darius

  pagal mane tai visiskai nera skirtumo kokia ten narsykle… ~1ms ten ar ten man nieko nesudaro… Visgi internetas tas pats, tos narsykles panasiai atidarineja. Gal tik su exploreriu biskutuka kitaip, bet ir tas neblogai veikia. O cia ta spartuma bbz is kur isradineja. Neturesi spartaus neto, tai ir atidarines letai.

 • Reiks išbandyti, o tai FF 3.5.4 taip užkniso.. tiek pradėjo skiesti, kad nekrauna puslapių arba rodo nesąmones, kai IE tame pačiame kompe veikia kaip nieko..

 • Pingback: Firefox: papimp’inta naršyklė - IT naujienos, apžvalgos ir diskusijos - topzone.lt()

 • idomu kaip elgtusi ta win7 integracija su mano vienu metu bunanciom 200 atidarytu korteliu 😀

  • Pabandžiau daug kortelių atdaryti, rezultatas – integracija neveikia 😀 O šiaip daugiau kortelių esant sumažėja thumbnails dydis.

 • Pingback: Pasirodė Mozilla Firefox 3.6 beta 2 · Radiocool.lt()

css.php
Bear