Google automobilis pats vairuoja trasoje, video iš vidaus

Seniau buvo rašyta, jog Google testuoja automobilius kurie vairuoja patys, o štai pasirodė ir video iš tokio vidaus, atliekamas važiavimas uždara trasa. Kaip supratau trasa automobiliui jau yra iš anksto žinoma.

Plačiau

Panašūs įrašai:

  • se7en

    na GPS`as kelio irgi nesugalvos.. Nurodysi kur nori nukeliaut ir bus kažkas panašaus kaip čia. manau viską, ką daro tikrai nepakenks ateičiai

  • Sutinku, kad Google neišrado dviračio, bet jie daug investuoja į šias naujoves. Gaila, kad darbuotojams neleidžiama kalbėti apie tai kas vyksta Google viduje, bet tokių automobilių ten važinėjasi ne vienas ir tai kasdienybė Googleplexe. Ir vieną gražią dieną kai technologija bus ištobulinta galima tikėtis pompastiško pristatymo. O čia tik vienas filmukas demonstruojantis, kad automobilis gali judėti ir sportiniu režimu. O paprastu režimu jie ten greitai į darbą važinės be vairuotojų. Ta prasme, tai ką matėme tik fantastiniuose filmuose Google jau baigia padaryti kasdienybe. Šiuo metu didžiausia problema tai kiti vairuotojai. Praeiviai, šviesoforai, netikėtos kliūtys ir t.t. jau praeitas etapas. Didžiausia problema prognozuoti kitų vairuotojų elgesį konkrečiuose situacijose. Jeigu visos transporto priemonės būtų tokie Googlemobiliai, tai būtų galima įgyvendinti, kad ir šiandien.
    My recent post Kas per kipšas tas Krivickas komentaras- parašytas medziotojas

css.php
Bear