Google socialinė paieška su +1 [video]

image

Google +1 leis paspaudus  +1 mygtuką pažymėti patikusį paieškos rezultatą ir taip jį rekomenduoti savo draugams, kurie ieškodami vėliau tarp daugybės rezultatų matys išskirtą ir Jūsų rekomenduotą.

+1 mygtukas kol kas veikia tik su paieškos rezultatais, bet vėliau jį bus galima įsidėti ir į svetaines. Taip, aiškiai matosi, jog tai yra atsakas į Facebook like mygtuką. Ateityje prie +1 galima prisijungti su Twitter, ir tai yra gera žinia jei Twitter draugų rekomenduojamą turinį vertinate labiau nei Gmail kontaktų. 

Išbandyti +1 galite jei turite naują Google profilį(čia bus saugomos rekomendacijos), ir įsijungę galimybę.  Deja, kol kas veikia tik su google.com.

Papildyta

+1 kortelė Google profilyje gali būti  privati arba vieša.

image

image

Panašūs įrašai:

 • geras, o įdomu, kaip šitą mygtuką pas save į portalą įsikelti
  My recent post Artumas svarbu net dizaine

 • Kas nors man gali paaiškinti iš kur google žino kas yra mano draugai, o kas yra mano priešai?

  Ta prasme aš gmaile gaunu darbo ir spamo emeilus. Aš tikrai nenoriu matyti ką rekomenduoja tie žmonės, kurie siuntinėja man spamą. Aš taip pat nenoriu, kad žmonės su kuriais aš turiu darbo reikalų matytų, jog rekomendavau porno saitą.

  Man panikos priepuolis. Aš žinau, kad feibuke viskas yra vieša ir nepatikima, todėl ten nerašau jokios svarbios informacijos, bet emeilas yra mano privatus reikalas ir aš nenoriu jo viešai dalintis su visu pasauliu…

  • +1 NePo ;DDD
   šiaip pritariu.
   Gal reiks gmail'o kontaktus pravalyti :/ Reikia daugiau informacijos paknisti šia tema..
   My recent post 2011 Pavasario lygiadienio koncertas

  • Google +1 yra irgi viešas http://www.google.com/intl/en/privacy/plusone/ ką mėgsti matys visas pasaulis apsilankęs tavo profilyje https://profiles.google.com/

   • Viešumą visam pasauliui iš Google Profile yra galima išjungti. O visur kitur tavo "plus 1" paspaudimus matys tik tavo „draugai“.

    • Rašo google, jog "In order to use the Google +1 button, you need to have a public Google Profile visible to the world"

     • Tai tik reikia turėti susikūrus viešą Google Profile, tačiau tab'as, kuriame yra "plus 1" paspaudimai yra su galimybe išjungti. Ir man atrodo pagal nutylėjimą jis ir yra išjungtas, t.y. matomas tik tau vienam. Vakar mačiau Google pagalboje buvo viskas labai gražiai surašyta kas kur ir kaip yra viešinama ir kiek tą viešumą įmanoma kontroliuoti, tačiau šiandien jie tą aprašymą išėmė 😀

     • O, radau pagal nutylėjimą privati yra +1 kortelė "Show this tab on my profile"

  • Vakar mačiau buvo parašyta (dabar ši Google nuoroda nebeveikia), jog draugai yra Google kontaktų "My contacts" aplanke, taip pat Google Chat kontaktai, Google Buzz, bei Google Reader draugai.

   Bet kažin ar tavo panika visiškai pagrįsta. Google teigia, jog šis reikalas yra viešas reikalas, todėl tu turi visas galimybes pats nuspręsti spaudyti ar nespaudyti "plus 1" mygtukus 🙂

 • Bet anyway, pas Google daug visokių skirtingų panašių funkcijų, t.y. Google Buzz "Like", Google Reader "Like", o dabar "plus 1". Galėtų padaryti vieną unified like mygtuką, kuris tinka visiems gyvenimo atvejams ir viskas.

 • man atrodo, kad gerai daug dalykų, padedančių, pritraukti skaitytojus į portalą
  My recent post Artumas svarbu net dizaine

 • kukumalu

  Kas per "Naujas google profilis" ?

 • dar vienas budas optimizuoti svetaine.

css.php
Bear