Greenshoot – patogesniam ekrano vaizdų fiksavimui

2016-04-13 18_17_41-Importo mokesčių pašto siuntoms skaičiuoklė (Beta)

Pastaruoju metu daryti ekrano vaizdams Windows OS naudoju GreenShot programą. Man labiausiai patinka, jog paspaudus Print Scr klavišą galima galima pasižymėti ekrano regioną, kurio atvaizdą norimą išsaugoti. Yra net priartinimo funkcija tiksliam regiono pažymėjimui. Tokiu būdu vėliau nereikia apkarpyti paveiksliuko paliekant kas svarbu.

Ctrl + Print Scr išsaugo iškart visą ekraną, Alt + Print Scr aktyvų langą, o Shift + Print Scr paskutinį kartą naudotą regioną.

Atvaizdą galima išsaugoti į iškarpinę, taip pat rankiniu būdu arba automatiškai išsaugoti kaip failą diske. Formatą galima rinktis, rekomenduoju png.

2016-04-13 19_01_52-Settings

GreenShot taip pat leidžia  po vaizdo fiksavimo jį automatiškai atidaryti tam tikrose programose.

Jeigu dažnai tenka daryti ekrano atvaizdus, rekomenduoju šią programą. Ji diske užima 3 MB vietos ir pastoviai paleista naudoja 15 MB RAM.

Panašūs įrašai:

 • :)

  na yra snipping tool.. paprasta, patogu… ir nieko instaliuot nereikia 🙂

 • Arnas Savickas

  Snipping tool tai nepatogu, nes negalima jo triggerint prtscr mygtuku (lyg ir?).
  Tačiau greenshoot irgi nepatiko nes nežinau kodėl, labai dažnai paspaudus nieko nevykdavo, ir tada atsirasdavo po kokių 5min iš oro.
  Dabar naudoju Lightshoot, viskas veikia superiškai ir pasirodė dar patogesnis.

  • Buvo gal porą kartų kai Greenshoot nesuveikdavo, nes kažko nepasileisdavo Windows startuojant. Be tų kartų be problemų veikia.

   • Arnas Savickas

    Būdavo taip kad programa įjungta tikrai, paspaudus prtscr nieko neatsitinka, tada spaudžiu dukart ant programos ikonos ir tada jau atsiranda fotkinimo langas. Šiaip įdomu dėl ko taip grybavo bet mažiau vargo pasirodė tiesiog įsirašyti kitą analogą.

 • Linas Žaidimas

  Man darbe reikia daryti labai daug scrrenshotų, tai naudoju būtent šią programą. Reikia tik tą padidinimo stiklą per nustatymus panaikinti ir viskas gerai. Dar pakoregavus nustatymus galima pastinti screenshotus tiesiai į skype – labai patogus dalykas. Gaila ant Linux nėra…

 • Vytautas k

  Yra dar toks ShareX. Ir nemokamas ir moka ne tik screenshotus daryti, bet ir filmuoti ekraną (pvz. į gif). Galima rast čia: https://getsharex.com/

 • Antanas

  Tiek darbe, tiek namie naudoju LightShot. Manau viena geriausiu print screen tipo programų.

  http://app.prntscr.com/en/index.html

 • Justas

  Yra dar snipping tool geresnė versija.

  https://mix.office.com/snip

  galima pastint kur nori, palaiko cloud’ą, ir net gali garsą ant viršaus užrašyt paaiškindamas kur ką spausti ir kodėl.

 • Rokas

  Dėl tokių dalykų nereikia sukti galvos su MacOS…. 🙂

css.php
Bear