Ką apie skambučius iš Gmail rašo Lietuvos naujienų portalai

image

Alfa.lt (pastebėjo @Karolis)

„Google“ šnekasi su internetinių telefonų skambučių kompanija „Skype“ dėl galimybės savo vartotojams skambinti iš pašto dėžutės.

Matyt kas vertė naujieną visiškai neteisingai galėjo suprasti mintį, jog Google žada konkuruoti su Skype.

Norint skambinti per „Gmail“ paštą nereikės siųstis jokių papildomų programų.

Iš tikrųjų tai reikia papildomo įskiepio naršyklei, kaip ir norint skambint tarp gmail vartotojų.

15min.lt

Šiuo metu „Google Chat“ leidžia tik tiesiogiai susirašinėti su kitais „Gmail“ vartotojais. Naujoji paslauga leis vartotojams bendrauti ne tik tekstu, bet ir balsu. Be to, gali būti, jog vartotojai galės pigiai skambinti į laidinius ar mobiliuosius telefonus

Šitas tekstas prajuokino  gerai, pasižiūrėjau, straipsnis tikrai šiandien rašytas, o ne prieš kelis metus. Iš Gmail galima turėti su kitais Gmail vartotojais ne tik balso, bet ir vaizdo pokalbius(nuo 2008). Tiesa, visai neseniai ši galimybė yra ir palaikoma ir Linux operacinėje sistemoje.

Kaip sakė vienas žmogus žurnalistais pasitikėti tikrai negalima, nes dauguma rašo apie tai ko visiškai neišmano.

Panašūs įrašai:

 • gymka

  kas liecia paskutine citata, neidiegus nieko papildomai gmail tai ir leidzia tik teksta siust, jei nori video reik kazka instaliuot(as pats nenaudoju, tai nezinau kaip ten tiksliai)

  • Taip, reikia papildomai įskiepį naršyklei įsidiegti, bet vistiek skambini iš to pačio Gmail kitiems vartotojams.

 • SLPA

  Tai čia nieko tokio dar, yra kad viena sakinį pakartoja kelis kartus įdeda viena nuotrauką ir skaityk straipsnis gatavas. Arba vos ne su google translate išsiverčia iš kitu puslapių, o beto dar iškreipdami esme,. Tai čia dar puse bėdos, kas neseka įvykiu tai tam ir 2000 metų įvykis gali būti naujiena.

 • "Kaip sakė vienas žmogus žurnalistais pasitikėti tikrai negalima, nes dauguma rašo apie tai ko visiškai neišmano."

  Ir žinai, kaip dirbantis toje srityje, pasakysiu: ir daro tai jie toli gražu ne savo noru 😉

  • kukumalu

   o kieno noru ?

   • Ta pari

    Dažniausiai darbdavio. Mano patirtis rodo, kad kas iš to, kad tu išmanai 90 proc to ką rašai, jei tau dažniausiai paskiria rašyt tuos likusius 10 proc. Sakot atsisakyti? Na ne visi tokie drąsūs iš darbo eiti.
    Žurnalisto niekas į kursus nesiunčia. Tai rašo kaip gali. O jei neišmano, tai ir nežino, kad blogai parašė. Parašys tūkstantąją žinutę ir sužinos. Prieš tris metus aš pati aprašinėjau, kaip naudotis torentų programa, nelabai žinodama, kas tas torentas. Bet šefas liepė, entuziazmo daug, darbas pirmas…

    • Gintaras

     Dabar užtat žinai kas yra p2p tinklas ir kaip jis veikia, bei kokia jo paskirtis 🙂 Gyveni ir mokaisi.

 • Gintaras

  Nenustebsiu , jei LT ryšio operatoriai susivienys prieš šią google paslaugą, kaip, kad padarė Lietuvos lažybų rengėjai, prieš užsienio lažybų portalus.

  Dar įdomu ar bus priskirtas pastovus numeris prie google paskiros. Nes kiek bandyta, rodydavo nežinoma nr. pranešimą arba atsitiktiniai numeriai (vienas lt,kitas usa jei neklystu).

 • Gintaras

  Truputi ne į temą. Galiu pasiteiraut, kodėl computer build orientuota tik į windows terpę? Kodėl nerašoma apie alternatyvas, Linux, Unix platformas?

  • Salomėja

   Taip istoriškai susiklostė:) Nes dirba pagal vokišką licenciją, o vokiečiai irgi apie tai nerašo. Be to CBL orientuotas į žalias mases, o masės Linuxo nenaudoja. O Adžiui pritariant – beveik visi CBL darbuotojai norėtų rašyti apie Linux, bent jau minimalius pradinius patarimus.

   • Gintaras

    O tai kodėl nerašo? Vis įdomiau būtu. 🙂

    • Salomėja

     Todėl, kad jie yra tik darbuotojai, o ne savininkai, kas čia neaiškaus. Juk batų parduotuvės pardavėjas nepradeda pardavinėti puodelių. Todėl, kad taip įdomiau. Net jei mano ir žino, kad tai įdomiau ir jam ir pirkėjams.

css.php
Bear