Kai reikia pergabenti ką nors labai sunkaus [video]

Viena iš dviejų garo turbinų yra gabenama 120km. į atominė elektrinę. Jos svoris 510 tonų, važiuojanti platforma turi 26 ašis ratų, iš viso 208 ratus. Maksimalus greitis – 5km per valandą, dėl to 120km. kelionė truks 20 dienų.

Panašių gabenimo operacijų gal teko matyti ir Jums?  Lietuvoje tokių tikrai būta, nors gal ir ne tokios masės kaip šiame video.

Panašūs įrašai:

 • ligonis

  ziurint i galva atejo mintis"o jei kas sugalvotu pavogt nakty?!?!"
  …ryte darbininkai prisivytu pesciom ir atimtu 😀

 • nerkashis

  Darbe stovi 200MVA autotrafas. Tiesa nzn kiek jis sveria. Bet jame telpa 80t alyvos. Tai pats turėtų bent 3kart tiek svert. Jį gabeno iš berods Norvegų pasiskolinta 18-likrate platforma. Yra dar darbe foto. Kiekvieną ašį galima nepriklausomai sukioti. Galima pasijungti valdymo pultą ir vairuojant apžiūrėti iš visų pusių.

 • smakst

  Neperseniausiai gabeno į Mažeiikius turbinas iš Klaipėdos uosto, tai net buvo išmontuotos aukštos įtampos linijos :)))

 • Karabitaz

  http://www.youtube.com/watch?v=2E5Xy9LTU-c vo. lietuvoj ne ka mazesniu buna 🙂

 • lejustas

  Nesupratau, kodel turetu kelione trukt 20 dienu? Jei skaiciuoti vaziavima maksimaliu greiciu 120/5=24 h . Aisku reikia atsizvelgti kad maksimaliu greiciu visada nevaziuos bet vistiek skaiciai labai jau dideli 🙂

 • asdf

  to lejustas -> o pagalvok apie paruošimo darbus. reik tais keliais eismą nukreipt, nuo pašalinių asmenų atitvert, per tiltus vežant reik juos sutvirtint, kur siaura reik išplatint, kur elektros linijos kliūna, jas perstatyt. kai kur net pats asfaltas gali tokio svorio nelaikyt ir smigt, tad vėl reikalingi sutvirtinimai. be to, 5 km/h tiesiojoj, o visi 120km nebus tiesus kelias, bus ir vingių ir visko, jau nekalbant apie posūkius. tai pagalvok kaip tokį daiktą su tiek ašių ir ratų pasukt. ne taip paprasta.

  • robikaz

   puse tiesos ir puse ne! kai pas mus klaipedoj gabeno turbinas i mazeikius tai projektai buwo pradedami daryt wos ne pries du metus anksciau! wisi tiltu stiprinimai ir panasei!!! jie wiska padare taip, kad nereiketu krovinio niekada sustabdy (iskyrus dienomis, nes wazewo furos tik nakty!) tai wa. jie nenukabinejo tu lajdu tapace diena kj furos jau tempe! lajdus beroc perwedi trim ar keturiom dienom ankscew kazkas tokio!

 • teko matyt, kaip gabeno turbinas iš Klaipėdos į Mažeikius. Nerealus vaizdas.

 • robikaz

  jo pas mus klaipedoj tai buwo geras! dar palyginus zymej nerealeu nei ce kad parode! iswis dwi turbinas weze dwi furos is Olandijos… Tos furos karoc irgi gywenime nebuwau tokiu monstru mates!!! po 3 asis ir 6 ratus ant wienos ratai kokie R30 mazeusej! zodziu tikri monstrai! tai wa wiena fura trauke o kita is galo stume!!! bet karoc tj ce nesamone, kad taip letai wilkos, nes pas mus tai per miesta apie 40km/h leke… taip gerai atrodo! agregatas sweria wos ne 600T o lekia ant 40 kylu… o kj prieseisma praleke (pareigunai regulewo wiena eismo krypti ta nakti), tai wejo gusis stiprus buwo, taip nejauku net pasidare!!! o tada wel dar wienas tokspat krowinys is paskos pramowe!!! zodziu! paieskokit youtubei turetu but daugeu wisokiu kadru tai gal isiwaizduosit!!! BET TRUMPAI TAI PAS MUS KLAIPEDA-MAZEIKEI GABENIMAS BUWO ZYMEI SUSTRESNIS

 • Karabitaz

  robikaz , atsigauk . niekas tokiu kroviniu tokiais greiciais nevezioja visu pirma delto kad toki greiti isvystit su tokiu kroviniu praktiskai neimanoma ,antra del maziausios klaideles gali kilt bbz kokia avarija , savaime aisku kad ratai tokio slegio neatlaikytu dar. kaip pasakas seki ijunk logiska mastyma.

css.php
Bear