Kaip į automobilį diegiasi NOS ir kiek kW galios ji prideda [video]

2014-12-18 18_46_28-How To Install NOS - YouTube

Mighty Car Mods į Honda S2000 montuoja diazoto monoksido sistemą. Diazoto monoksido molekulėje  yra du azoto ir vienas deguonies atomas, tad deguonies koncentracija dujose  – 33%. Ore deguonies koncentracija 21% , tad diazoto monoksidas leidžia į variklį patekti daugiau deguonies, kad konvertuojasi ir galimybę sudeginti daugiau kuro išvystant didesnę galią.

Panašūs įrašai:

 • Mantas

  Nu koks dar oro atomas – deguonies atomas.

 • Mantas

  Ir dėl koncentracijos samprotavimų ten man labai daug klausimų kyla. Ten kaip suprantu, atomų santykiu koncentraciją skaičiuoji N2O. Deguonies yra 21proc ore, analogiškai kaip ir reiktų imt litrą oro ir skaičiuot visų molekulių atomų santykį su deguonies atomais. Chemikų čia komentaro reikia, aš jau primiršęs tuos reikalus, reiktų pagalvot daugiau, kaip palygint.
  Be to, nepamiršk, kad litre deguonies O2 yra dvigubai daugiau deguonies atomų nei litre N2O.

  • Mantas

   Nors ore, grubiai tariant, yra 80% N2 ir 20% O2, tai santykis ir yra toks kaip parašyta, bet vien dėl to, kad kitokių molekulių beveik nėra, o N2 ir O2 molekules sudaro po du atomus.

  • http://www.chm.bris.ac.uk/motm/n2o/n2oh.htm

   Pats N2 dar pagerina degimo reakciją.

   • Mantas

    Tai taip, kaip žemiau rašiau, santykis ir bus tie ore 21% ir okside 33%. O kad ten pats junginys esmę turi, o ne deguonies kiekis jame, tai irgi faktas, nes būtų galima su kitais junginiais ir daugiau deguonies paduot.

 • Vardas

  O įdomu, kiek kainuoja vienas toks baliono papildymas. Ir kiek laiko užtenka to vieno baliono.

css.php
Bear