Kodėl Youtube peržiūros sustoja ties 301 [video]

image

Youtube atsakingai skaičiuoja peržiūras, nes pasak jų tai tarsi valiuta jiems. Kol peržiūrų skaičius yra mažas jos skaičiuojamos įprastai,didinant po vieną kai video yra peržiūrimas. Tačiau kai video tampa populiarus šios peržiūros yra tikrinamos – ar jos nėra iš to paties kompiuterio/serverio ar vartotojai nebuvo apgauti  ir pradėjo žiūrėti video, nes buvo suklaidinti pavadinimo ir paveiksliuko kuris neatitinka paties video turinio. Kol vyksta tikrinimas peržiūrų skaitiklis stovi vietoje ir jis padidėja pridėjus tik jau patikrintas peržiūras

Kažkada buvo nuspręsta, jog 300 yra tas peržiūrų kiekis kuris skiria nepopuliarius video nuo video kurie gali tapti dideliu hitu. Peržiūros sustoja ties 301, o ne 300 dėl loginės sąlygos algoritme. Jame peržiūros didinamos po vieną kol jų skaičius <=300, kai skaičius lygus 300 peržiūros dar padidinamos vienetu ir taip didėjimas sustoja ties 301.  Kartais peržiūros pastringa ties didesnius skaičiumi nes jos vienu metu ateina iš skirtingų Youtube serverių ir vienu metu pralenda pro <=300 sąlygą.

[via: Jaroslav Janukevic ]

Panašūs įrašai:

  • Perziuru_spc

    Ai jie tas perziuras atsuka savo nuoziura, jei video nesiderina su ju reklamuojama produkcija perziuros algoritmas nusprendzia, kad perziuros bevertes ar, kad lankytojus klaidina bevertis pavadinimas filmuko. Arba geriausias algoritmas jei uz filmuka nieks nemokejo penkias perziuras skaiciuoti kaip viena. Blogiausia, kad net ir tada daugeja perziuriu, tai kad tada daryti. Na tada tokius filmukus kurie turi milijona perziuru reikia pasalinti is pop-uliariausiu. Algoritmas ne kvailas ir zino, kad kuo daugiau perziuru tuo mazesnis to filmoko populiarumas, nes visi jau ji mate. Ir t.t. ir pan.

    • Kernius

      Tu biški atsigaus su savo tokiom nesąmonėm. Daugiau peržiūru – daugiau žmonių pamato reklamą – daugiau pinigų.

css.php
Bear