Kontaktai


Prieš rašydami turėtumėte žinoti jog:

 1. Dėl DVB-T klausimų reiktų kreiptis į forumą, bus geriau jei bendrausime ten 🙂
 2. Šis tinklaraštis yra informacinio pobūdžio ir jokia prekyba neužsiima.
 • ignas

  sveikas, puslapis tikrai geras. tapau nuolatiniu jo lankytoju. pasiulymas: gali paieskot puslapio grand iliusions. manau tikrai rasi idomiu dalykeliu ten. apie ka bus idomu parasyt ir tavo puslapy. sekmes. taip ir toliau.

 • Pingback: avatara.lt = spameriai · Radiocool.lt()

 • ramooonas

  Pasiskaityk apie web puslapiu dizaina cia http://webdesign.tutsplus.com/articles/design-the… gal rasi patarimu, kaip pasitvarkyti nauja puslapio isvaizda, biski atrodo ugly.

  • tavo klasiokas

   geras tas dizainas paprastas ir akiu nereziantis 5balai

 • Ealker

  Sveikas. narsiau cia internete besidomedamas internetine Tv. prisimenu kazkada buvai linka imetes i min.tv tai galvojau gal noresi dra karta pablogint tai va linkas i veikiancia iTV http://www.internetine-tv.narod.ru/

 • Dalius

  O, naujas svetainės dizainas!

 • Kuris laikas (tikriausiai po naujo dizaino) tavo puslapiukas ant IE 8 pradejo praktiskai nesikrauti. T.y. pakabina visa IE, po kokiu 3-5-10 minučiu pareiškia kad kažkoks skriptas labai ilgai sukas.

  Operoj viskas normaliai.

  My recent post „Lietuvos energetika po ekonominės krizės ir Ignalinos AE uždarymo”

  • sketchy

   isigyk normalia narsykle – firefox, chrome ar beleka, nu bet tik ne IE :/

   • tavo klasiokas

    :DDDDDD gd answer

 • Marius

  Sveiki,
  gal kas galėtų pagelbėt su tokiu problema: http://postimage.org/image/335t9bj7o/full/

  Buvau atsisiuntęs žaidimą,jį įrašiau ir tada prasidėjo tokia nesąmonė 🙁
  Naudoju Firefox.
  Atnaujinau nvidia driver'ius,nepadėjo.
  Kai bandau siųsti per yahoo žinutę,tai net neatsidaro tas langelis,kuriame pasirinkti reikia žinutės tipą…

  • Ištrink naršyklės cache.

 • Marius

  Oo…LABAI dėkui už greitą atsakymą,kitur kur būčiau parašęs tai kelias dienas laukti reikėtų atsakymo 🙂
  Padėjo,buvo prisikaupę 365 MB :O

 • Pas tave dešinėje pusėje melaginga reklama… A-Data fleškė kainuoja ne 60 o 63 litus…
  My recent post Sudėtingai paprastas Stambulo viešasis transportas

  • Perduosiu info užsakovams, dėkui 🙂

 • ddewill

  kas pasakys kaip pasileisti tv, nerandu niekur jokios nuorodos

 • Saulius

  Labas Dariau ,
  Senokai skaitau tavo puslapį, tiesiog prisiminiau kad tu kažkiek esi domėjesis Nokia N900, ir norėčiau paklausti – gal isivaizduoji ar yra išsprendžiama tokio telefono problema dėl mobiliojo elektroninio parašo.
  T.y. su juo tas parašas neveikia. ( naudoju Bitės parašą , bet kaip suprantu tas pats ir su Omnitel). Šiandien radau kad Omnitelis turi sudaręs telefonu su kuriais tas parašas neveikia sarašą ir jame N900 įrašyta.
  Dėkoju , Saulius

  • Nežinau ką patarti, neteko domėtis dėl elektroninio parašo jame, su N9 veikia, bet reikia papildomai pasileisti SIM kortelės meniu, matyt tiesiog Nokia Linux telefonai nelabai linkę palaikyti e-parašą.

 • Ar aš esu Lietuva?

  Neretai, tiek spaudoje tiek internete, tenka skaityti galybę straipsnių, nuomonių apie Lietuvių emigraciją, padėtį šalyje, Lietuvos įvaizdį pasaulyje ir t.t. Dažnai akcentuojama, jog mes, žmonės, ‘kuriame’ Lietuvos įvaizdį. Ar vis dar verta kurti Lietuvos įvaizdį? Įvaizdžio nereikia kurti, tiesiog reikėtų būti savimi. Nuomonė apie tautą susidaroma iš jos nuomonės apie save pačią, tik šią tiesą ji supranta pernelyg vėlai. – cituoju V.J. Goethe. Ką mes patys manome apie save, ar mes tikime savim? Manau, labiau vertėtų sau užduoti šiuos klausimus. Esame galingi vidumi ir išore, turime vieną iš seniausių ir gyviausių kalbų pasaulyje. Tačiau esam išsibarstę, nesame super vieningi. Lietuva nėra vien tik geografinis taškas žemėlapyje, esame tauta. Žmonės – pirmoj vietoj. Mūsų yra daug(tikrai daugiau nei 3 milijonai, Marijonas buvo neteisus)ir mes esame visur, ne tik Lietuvoje. Visi esame skirtingi, išmanūs, ambicingi, kūrybingi ir savitai įdomūs. Turime nepaprastai tvirtą ir dorą kultūrą, tikrai turime kuo pasigirti – neturėtume bijoti to parodyti pasauliui bei vienas kitam. Pasaulis apie mus kalba įvairiai, mums priskiriami stereotipai. Ir dažnai ne patys geriausi. Nusverkime tą negatyvumą gerais, teigiamais dalykais. Padarei kažką gero, gražaus, doro – kalbėk apie tai! Kalbėk garsiau, tegul visi apie tai išgirsta. Dar geriau – parodyk tai! O gerų dalykų, mūsų žmonių dėka, tikrai vyksta daugybė. Mūsų yra daug ir visi mes esame skirtingi. Neturėtume kritikuoti tų, kurie neva tai Lietuvai daro gėdą, gadina jos ‘įvaizdį‘. Rodykime pavyzdį, tai užkrečiama. Nusimeskime tuos neigiamus stereotipus. Stereotipai nepaiso nei asmens individualumo, nei unikalumo – o mes nesame banda. Lenko ar amerikiečio įsivaizdavimas, jo susidarytas vaizdas apie mus yra tampriai susijęs su lietuvių tautinio identiteto formavimusi. Mes visi įtakojame tą bendros nuomonės formavimasi, visi esame vienodai svarbūs. Palaikyti balansui tarp šių dalykų, sukūrėme iniciatyvinį projektą AiLITHUANIA.

  ‘Am i Lithuania? Let’s reintroduce ourselves’. – Ar aš esu Lietuva? Prisistatykime iš naujo.

  AiLITHUANIA yra kaip ir judėjimas, kurio tikslas skatinti lietuvių (nesvarbu kur begyvenančių) bendruomeniškumą bei leisti naująjai kartai būti pastebėtai. Pasitelkus šių dienų technologijas bei socialinų tinklų patogumą ir prieinamumą praktiškai kiekvienam iš mūsų, turime galimybę iš naujo prisistatyti pasauliui ir vienas kitam. Projekto idėja yra ta, kad absoliučiai visas mūsų skelbiamas turinys yra kuruojamas žmonių, susibūrusių į bendruomenę AiLITHUANIA (Instagram‘oje, Tumblr‘yje, Twitter‘yje, Facebook‘e ir t.t.) Mes skatiname žmones pradėti naudoti žymeklį #ailithuania publikuojant bei dalinantis fotografijomis socialiniuose tinkluose, taip sukurdami galimybę kiekvienam iš mūsų būti patalpintam bei pristatytam http://www.ailithuania.com
  Sujungus mūsų gyvenimo būdą, savitas tradicijas, menus, architektūrą ir t.t. (žinoma neapsiribojant jokiais rėmais), turime galimybę sukurti Lietuvos vaizdą su trupučiu iš kiekvieno iš mūsų. Tiesiai iš realių žmonių, be jokių filtrų. Turi nuotrauką, kuri, tavo manymu, vienaip ar kitaip atspindi Lietuvą? Pasidalink ja su AiLITHUANIA. Ir visiškai nesvarbu kas ar kur tu esi – svarbu kad žodis ‘Lithuania’ tau yra daugiau nei devynių raidžių mišinys. Ar tu Vilniuje, ar Londone, ar Čikagoje, ar Reikjavike, ar Kuala Lampūre. Ar tu profesionalus fotografas, ar buhalteris, ar menininkas, ar mūrininkas, ar modelis, ar autovežio vairuotojas. Galbūt net varnelės nuo tavo pavardės buvo nupūstos vėjo protėviams skrendant per Atlantą. Nesvarbu. Svarbu, kad aš, tu, jis ir ji – mes visi kartu – esam Lietuva. Ir mes visi kartu ją atspindime, įkūnijame. Ne Lietuvą, kaip geografinę vietovę su valdžios vienetu ir viena valiuta, bet Lietuvą kaip tautą.

  Bet koks idėjos skleidimas, dalinimasis ar publikavimas yra laikomas judėjimo palaikymu. Tad, jeigu prisidėsite, labai jums ačiū.

  My recent post Viva la embroideria!                                            …

  • Algirdas Jurkevičius

   Šaunuolis.

 • tomas

  kur nusipirkti tokį skambutį

 • Pabalsuokti mieli draugai

 • paulius zebrauskas
 • paulius

  ten kur zwaigzdutes turi but NX pabalsuokit dariau ir tu gali zinau kad saito boselis esi beto saita ledinis as ir tokio noreciau 🙂

 • Antanas

  http://bannersbroker.com/antanas67 Kas tai? Tai kompanija kuri pernuomoja reklaminę vietą internete, ir iš to neblogai uždirba, o kadangi greitai plėsti tokį verslą reikia labai didelių pinigų priima kiekvieną norinti investuoti ir tapti partneriu. Kaip tai veikia? Interneto svetainių savininkai parduoda dalį savo pagrindinio puslapio ploto reklaminiams skelbimams (banners), o kita firma norėdama reklamuoti savo produkciją ar paslaugas tą vietą perka. Tik kaip jiems surasti vienam kitą? Va būtent iš to ir uždirba Banners broker, o jai esi jų partneris tai pelną dalijasi ir su tavimi. Smulkiau galite pamatyti ir išgirsti video medžiagoje: http://www.youtube.com/watch?v=qvr_QSb11cs http://www.youtube.com/watch?v=GNYqIwSFbF4 .
  Registruotis galima čia: http://bannersbroker.com/antanas67/main/signup

 • Pingback: rimonabantexcellence site title()

 • Pingback: rimonabantexcellence site title()

 • Pingback: rimonabantexcellence site title()

 • Pingback: propecia()

 • Rolandas

  Sveikas Dariau,esu nuolatinis sios svetaines lankytojas,daug visko cia pas Tave,taciau pasigedau informacijos apie IPTV televizija.Gal rastum laiko paprastai ir aiskiai praplesi mano ir kitu akirati sia tema ?.Buciau labai dekingas.Aciu

 • Karina

  sakykit ar galima kaip nors suzinoti ar nusifotkino radaras arba ne?

  • Turėjo matytis blykstė, kad ir dienos metu.

 • Very Good Site and awesome writing too , and great thanks to the writer
  Nifty Future

 • viktoras64

  …sveiki,vartau puslapius,bet niekur nerandu pilnos informacijos apie elektroninius bilietus/2015m./randami tik seni su 2005m-2010m.informacija/dar viskas apskaiciota litais/tai kaip yra is tikro pagal nauja euro kursa?viktoras

 • Andrius

  labas, iejus i naujiena ir paskui paspaudus back iseini i veliausias naujienas, o cia toks puslapis kur dazniausiai daug skaitau iskart

  • O kas turėtų įvykti paspaudus back?

   • Andrius

    noretusi, kad griztu ten, is kur buvo ieita, o dabar grizti i pati virsu ir is naujo reikia zemyn naviguot

 • tomas

  sveikas noreciau pirkti telefona iki 150 eu tai ar reiktu moketi visus mokescius ir jei gali apskaiciuok

 • Dixis

  1 klausimas. Ar viskas cia gerai su jais? Jie raso, kad sius per DHL ir nereiks muitu moket. Man idomu kaip DHL apeis muitine, nes jei paprastu pastu skraidintum tai muitininkai prasytu kruvos irodymu kiek tu ten uz ka mokejai. Pakutini kart man taip buvo.

  http://www.aliexpress.com/item/Cheerson-CX-20-CX20-CX-20-Open-Source-Pathfinder-With-GPS-2-4G-Remote-Control-RC/32416209073.html?spm=2114.01010208.3.38.8wHdJ9&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_2_10037_10017_10021_507_10022_10032_10009_10020_10008_10018_10019_101,searchweb201603_2&btsid=5413fc0b-f60a-4662-9bd9-a9e176026112

  • Dixis

   Sry, gal bloga linka imeciau. Ten parduodamas dronas, bet kazkaip viskas ten keistai skamba.

  • Jeigu kaina nurodyta mažesnė negu 22 eurai tai muitinė dažniausiai nesikabina ir praleidžia, bet galima ir paprašyti papildomų dokumentų.
   Tik tiek kad 22 eurai yra 24 USD, tai kinų sumažinimas iki 28 -32 USD nepadės.

css.php
Bear