LRT anonsuose HD laidų žymėjimas

2015-01-07 16_48_45-

Beveik prieš metus startavęs LRT HD kanalas pradėjo tik su keliomis HD laidomis. Dabar kanalas transliuoja virš 20 HD raiškos vietinės produkcijos laidų bei ir kai kurią užsienio šalių produkciją.

Nuo sausio pirmos dienos per LRT nėra reklamos, o laidų anonsuose atsirado HD ir lrt.lt žymėjimas, reiškiantis, jog laida bus transliuojama raiškiuoju formatu ir patalpinta lrt.lt mediatekoje.

Mediatekoje HD formatu laidos turėtų būti pradėtos talpinti dar šių metų pirmoje pusėje. Tu tarpu kada LRT HD bus transliuojamas DVB-T tinklais nėra žinoma.

Panašūs įrašai:

  • fa1la1

    Pirmasis nacionalinis raiškiosios televizijos kanalas Lietuvoje – LRT HD transliacijas pradėjo nuo praėjusių metų sausio 20 d. Gaila, kad per vienerius metus LRT HD nesugebėjo savo žiūrovams suteikti išskirtinę galimybę pasirinkti televizijos programos kalbą ir subtitrus. Atleiskite, bet modernus transliuotojas – dar tikrai nėra labai modernus…

  • fa1la1

    Lietuvos interneto tiekėjas „Cgates“ išdidžiai skelbiasi, kad jų vartotojai, kurie turi užsisakę planą „sumani.tv“ pagrindiniame programų rinkinyje gali nemokamai žiūrėti LRT HD kanalą ir pasirinkti televizijos programos kalbą bei subtitrus. Kaip yra iš tikrųjų, nežinau, nes nesinaudoju „Cgates“ siūlomo išskirtinio plano paslaugomis, nors esu „Cgates“ vartotojas.

css.php
Bear