Omnitel bei Ežys klientai gali siųsti nemokamus SMS internete

omnitel

SMS siųsti  nemokamai galima į visus Lietuvos mobiliuosius tinklus per Facebook socialinį tinklą:

Tereikia tapti Omnitel ar Ežys gerbėjais ir sutikti su paslaugos sąlygomis, nurodyti savo naudojamą telefono numerį, bei įvesti atsiųstą patvirtinimo kodą.

ezys

Į dieną dabar galima išsiųsti daugiausiai 7 trumpąsias žinutes.

Kadangi viskas sukasi Facebook’e ir tenka suteikti informaciją apie draugus, tad iš jų sudaryta adresų knyga pateikiama SMS siuntimo lange, tiesa atrodo jų telefonų numerius reikia įrašyti ranka, šie nėra ištraukiami iš Facebook  duombazės.

Siunčiant žinutę galima išnaudoti įprastus 160 simbolių, o jokia reklama nepridedama. SMS gavėjas matys tą telefono numerį kurį įvedėte internete, tad anonimu apsimesti nepavyks.

Man  Ežio numerį pavyko panaudoti abiejuose išsiuntimo programose, tad į diena sudėjus gaunasi 14 nemokamų SMS.

Pradėjus naudoti nemokamus SMS apie tai automatiškai paskelbiama ir Jūsų profilyje.

activity

Taigi šauni naujiena iš Omnitel yra proga klientams patogiai išsiųsti apie 210 žinučių per mėnesį, o pačiam Omnitel pasididinti gerbėjų būrį Facebook’e.

Panašūs įrašai:

 • nezinau, man cia vaiku zaidimai.. sms rasau kai reik ko paklausti ar trumpai atsakyt, ar kai bunu susitikime ir negaliu kalbet, ir panasiai, o dazniausiai tai nebuna prie kompo. plius visada patogu matyti visa susirasinejima su zmogum. todel kad ir milijonas nemokamu sms, manes nesugundytu. tie sutaupyti keli litai per menesi niekaip neatpirktu prarasto patogumo

 • Aš tai kiek tik įmanoma vengiu SMS'ų, negaliu pakęsti jų rašymo. Tai manęs kaip ir Vygando nesugundytų nemokamos žinutes. Geriau jau paskambinti nei vargti su 10 žinučių, kol viską išsiaiškini.

 • Pingback: Tweets that mention Omnitel bei Ežys klientai gali siųsti nemokamus SMS internete · Radiocool.lt -- Topsy.com()

 • Kopija

  Kadangi programai suteikiat visą savo informaciją, ne tik gali pradėti automatiškai postinti reklamas jūsų profilyje, bet ir gali parduoti jūsų info kitom kompanijom ar panašiai. Sukti jie…

 • iro

  Pastebėjimas – parašius ?, =, ar kokią lietuvišką raidę – nuimama 90 ženklų. Įdomiai tvarkosi su unicode

 • Tomas

  Pasireklamino

 • IOI

  Taisyklėse visi nemokamų sms teikėjai dažniausiai nurodo, kad į pateiktu numeriu galite gauti reklamų. Kadangi pats būdamas paprastas ežio vartotojas ir taip gaunu nemažai reklamų, kurios ganėtinai užknisa, tai papildomas vežimas jų tikrai situacijos nepagerintų.

  Anyway, greičiausiai čia yra taiklus šūvis į jaunimo, ypač moksleivių ratą, kurie dažnai neturi pinigų sąskaitoje ir mirksta facebooke.

 • iveta

  ar kas nors turi ezy

  • armandas

   taip asv turiu

 • rokas

  lab

css.php
Bear