Omniva (Estijos paštas) dirba pristatant Kinijos e-parduotuvių siuntas į Lietuvą

2015-11-17 17_47_55-My AliExpress _ Manage Orders

Nusipirkęs prekes iš AliExpress apsidžiaugiau pamatęs jog siuntiniui suteiktas sekimo kodas, tačiau susimasčiau dėl neįprastos sekimo kodo pabaigos kuris nurodo siuntėjo šalį – „EE“ , tai ne Kinija, nei Honkongas, o Estija. Pasirodo Aliexpress turi savo firminį AliExpress Shipping siuntimo metodą kur pardavėjas persiunčia siuntinį į jų siuntimo centrą, o iš ten AliExpress siunčia siuntinį gavėjui bendradarbiaudama su savo partneriais tarp kurių yra ir  Omniva(Estijos paštas).

Ar siuntiniai dėl to keliaus griečiau? Neatrodo. Štai vienos AliExpress siuntos išklotinė:

Nuo užsakymo iki prekės atsidūrimo Taline praėjo beveik du mėnesiai.

Šiandien gavau prekę pirktą iš Ebay, mano nuostabai ji irgi buvo siųsta per Estijos paštą.

estai1

Keliavo  34 dienas. Kaip matote galinis adresas yra estiškas, galima rasti, jog SF-EXPRESS yra kinų kurjeris bendradarbiaujantis su Omniva.

Įdomus yra geltonas lipdukas.

est_guds

Jis reiškia, jog nors prekės atrodo kaip siunčiamos ES viduje, tačiau joms galioja muito ir PVM mokesčiai, tad atgalinis estiškas adresas nepadės nuo jų išsisukti.

Įdomu, jog seniau Lietuvos paštas skelbėsi pristatysiantis siuntas iš Kinijos į Lietuvą tiesiogiai, o iš čia į kitas šalis.

Panašūs įrašai:

  • tamulionis

    Siuntiniai ateina nei greičiau, nei pigiau. Esu mokėjęs PVM tik kai per SF Express siuntė.

  • Jur Kis

    toks įspūdis, kad estai perėme kažkaip beveik visas siuntas iš Kinijos Europon, ir nebesusitvarko. Ir rusai track24.ru tuom skundžiasi – jei tik per Estiją – tai ir + 7-10 dienų…

  • rhc

    Paskutinis aliexpress siuntinys keliavo per Svedija. Is kinijos iki ju atkeliavo per pora dienu, tada 10 dienu jie ten sortino ir veliau i Lietuva issiunte

css.php
Bear