Paypal liepė pirkėjui sunaikinti įsigytą smuiką

bourg

Pardavėjas už 2500 dolerių pardavė antikvarinį prancūzišką smuiką. Pirkėjas sulaukęs smuiko, įtarė, jog tai yra klastotė ir kreipėsi į Paypal dėl pirkinio. Paypal darbuotojai matyt iš nuotraukų nusprendė, jog smuikas tikrai yra klastotė ir liepė pirkėjui sunaikinti smuiką jei nori atgauti pinigus, taip jis ir padarė.

Pirkėjui žinoma buvo pramoga naikinant smuiką, o pardavėjas liko ir be smuiko ir be pinigų ir yra pasipiktinęs, jog Paypal nepasiūlė pirkėjui grąžinti smuiko pardavėjui.

Iš PayPal taisyklių:

paypal

[via: Slashdot Consumerist Regretsy]

Panašūs įrašai:

 • Griežtai bet teisingai! Kam ta klastotė pardavėjui reikalinga? Kad vėl galėtų kažką apgaudinėti..?
  My recent post Trys inovacijų tipai

 • AudioSavas

  Na geras smuikininkas manau būtų supratęs ar klastotė ten, ar ne 😀

 • Dalius

  Internetas pilnas klastočių.. bet jeigu smuikas buvo orginalus ?
  My recent post Pelenų siurblys kieto kuro katilui netinka

  • Mants

   o jeigu jis iš tikrųjų buvo originalus, o pirkėjas sunaikino visai kita smuiką ? 😀

 • Pardavėjas berods ir teigia, kad originalus. O PayPal tikrai galėjo nuspręsti iš nuotraukų…

 • Na iš dalies ir absurdiška, bet ir iš dalies teisingas sprendimas. Arba kitaip sakant greičiausias visų nepatogių situacijų sprendimo būdas.
  My recent post Samsung Galaxy Note pardavimai viršijo 1 milijoną

 • Edga

  reikejo koki kinietiska smuika nupirki pigiausia koki imanoma ir ji sunaikinti ir jo fotkes nusiusti 😀

 • azartas

  Baltais siūlais siūta istorija. Interneto bankas ir pirkėjas taip ima patys, be jokios eskpertizės ir teisėsaugos dalyvavimo, ir nusprendžia, kad prekė padirbta ir palieka pardavėją ant ledo. Nu nu…

 • Originalas

  Jie net nesigilina į tuos dispute, o kai robotai seka taisykles ir viskas. Kaip klientas visada teisus. 🙂 Be vargo gali paskųsti, kad tipo fake gavai, Gariūnuose nusipirkti ir parodyti fake, atgauti pinigus ir pasilikti tikrą brangų daiktą. Kaip tas instrumentas, kur rašo, kad buvo prieš pardavimą įvertintas ekspertų kaip WWII laikų.. Arba dar geriau sukeisti daiktus ir grąžinti fake pardavėjui, o paypal prašo tik tracking numeriu siuntinio.. 😀
  My recent post Skraidantis robotas policininkas Lietuvos padangėje

 • Įdomiai įdomiai :)))
  Kaip Originalas ir sakė – yra daug būdų apgaudinėti prekiautojus internetu..Bet yra ir kita medalio pusė – jei tas žmogelis tikrai ne feikinį siuntė, tai daugiau nebeprekiaus internete jis ir dar jo draugai nustos tą darę, bijodami taip nudegti.
  O pirkėjas šiaip turėtų pateikt kažkokius įrodymus, kad smuikas klastotė, tik tada Paypalas turėtų reaguot. Šiaip ne Paypalo čia darbas.
  Na o pardavėjas savo ruožtu gali kreiptis į teismą, jei tikrai tam smuikui buvo atlikęs ekspertizę ir reikalaut kompensacijos. Vo tep va =)
  My recent post 3 internetinio marketingo strategijos, išpopuliarėsiančios 2012 metais

 • Dribsnis

  Tai pardavėjas iš karto pinigų negavo? Tai išsiunė smuiką ir tada pirkėjas turėjo apmokėt?

 • Originalas

  eBay ir Paypal tai pačiai firmai priklauso. Jei kažką blogo parduosi ebay ar jie tave kažkuo apkaltins, tai gali be vargo nuskaičiuoti atgal pinigus iš tavo paypal sąskaitos. Kiekvienas pardavėjas banko kortelę turi būti pridėjęs paypal, kad galėtų pardavinėti, tai net jei paypal pinigų neužtektų, tau iš kortelės nuskaičiuotų ar skolą dar gautum. 😀

  Svarbiausiai, grynai viskas kaip robotų atliekama, pastoviai pats turėjęs problemų tiesiog iš lempos visokių kaltinimų ir tikrinimų. Kaip kiti pardavėjai ne kartą nukentėję, nes Lietuvoje tarkim muitinė ar kažkur Rusijoje siuntinį sulaikė, tu jo negavai, turėjo grąžinti pinigus, o po trijų mėnesių staiga ateina pas tave tas siuntinys iš Kinijos.

  Aš pvz. seniai jau nepardavinėju pats ebay, nes nesąmoningai apkaltina, kad pvz. neveikia kompo dalis, nors pardavėjas durnas nemoka driveirų instaliuoti ar iš vis ne tam kompui nusipirko kokį procesorių. 😀 Juokinga, bet kai kelis kart panašūs dalykai atsitinka, neįmanoma įrodyti, visada klientas teisus.. Tai nepardavinėji daugiau iš vis.
  My recent post Kinų riaušės dėl neparduodamo Apple iPhone 4S

  • Originalas

   O kai rimtai pardavėjas bando apgauti, prie fakų klastoja ir dokumentus. Tai dar dažnai vienodai niekas nesigilina, lieka pirkėjas nukentėjęs.. Kinai pvz. akiplėšiškai pardavinėja tas klastotes ir niekas jų nesulaiko…
   My recent post Kinų riaušės dėl neparduodamo Apple iPhone 4S

 • Internete galėjo kokią fotkę surasti sudaužyto smuiko 😀

css.php
Bear