Prancūzijoje sumažėjo piratavimas, bet tai nedavė žadėtos naudos

image

 

Prancūzijoje galioja trijų kirčių taisyklė interneto vartotojams. Pirmus du kartus vartotojas įtariamas pažeidęs autorines teises internete gauna įspėjimą, trečią  kartą jau atjungiamas internetas metams be apeliacijos.

2011 Prancūzijoje apsilankymų failų dalinimosi puslapiuose skaičius  sumažėjo 29 %, o nelegalių failų  siuntimosi srautas krito net 66 %. Atrodo tokie skaičiai turėtų labai pradžiuginti garso ir vaizdo įrašų kompanijas, tačiau skaičiais sako ką kitą. Prancūzijos muzikos industrijos pajamos 2011 metais krito 3,9 %, o kino industrijos – 2,7 %.

Akivaizdu, jog piratų gaudymas neatneša daugiau pinigų industrijoms, gal šios pagaliau tai suvoks ir pasiūlys vartotojams ne tik akmens amžiaus būdus įsigyti ar nuomotis savo produkciją.

[via: TorrentFreak]

Panašūs įrašai:

 • Ignas

  Gal kai kokia didesne industrija bankrutuos kai visiskai uzdraus, tada gal ir kitos pamastys. Pokolkas joms atrodo, kad uzdraudus, joms staiga is niekur ims plaukti pinigai

 • ligonis

  iš viso to galima daryti tik vieną vienintele išvada ir jokių kitų – skaičiavo blogai, ar klaida isivėlus kažkur. juk negali būt kad žmonės staiga nebematydami/negirdėdami nemokamos reklamos ir mažiau pirks kažkokio produkto…
  …galėtu koki statistikai ar analitikai paskaičiuot kiek tos didžiosios muzikos ir kino industrijos turėtų sumokėt už reklama kuri dabar daugmaž nemokama, o ne rėkaut, kad viena parsiųsta kopija == 1 nenupirkta kopija.

 • gymka

  autorių teisių gynėjai:
  mes sumažinom piratavimą per pusę!(lieka nepasakyta jog pajamos nepadidėjo)

  piratai:
  sumažinot piratavimą, bet pajamos sumažėjo, tai reiškia jog piratavimas padidina pajamas(lieka nepasakyta jog pasaulio mastu daugumoj sričių pelnas sumažėjo arba padidėjo labai mažai. remiuosi http://grabstats.com/statcategorymain.asp?StatCat… )

  šiaip skaičius:
  buvo įspėta 755 015 žmonių, prancūzijoj gyvena 65 000 000+ žmonių, tai logiška manyt jog didžioji dalis iš tų nustojusių pirataut tiesiog išsigando. va ką reiškia propagandos galia:)

  • Gąsdinimo taktika tikrai gerai veikia, net 95 % nustojo piratauti po pirmo įspėjimo.

css.php
Bear