Ryšys dengia 99 % Lietuvos teritorijos. Kaip atrodo tas likęs 1 % Lietuvos ploto.

1procentas

maps.lt žemėlapis

Du Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai teigia, jog jų teikiamas 4G ryšys dengia 99 % teritorijos. Lietuvos plotas yra 65 300 km2. Taigi tas 1 procentas be 4G ryšio yra 653 km2. Vilniaus miesto plotas yra 401 km2. Tad 1 % Lietuvos užimą didesnį plotą nei Vilniaus miestas. 653 km2 užima kvadratas(taip, paveiksle tikrai ne tas kvadratas), kurio kraštinės ilgis yra 25,6 km.

1_proc_zoom

 

Panašūs įrašai:

 • ….

  Visiškas melas, žemėlapyje pavaizduoda, kad turi būti 4G+, o paskambinus ir paklausus, pasakė, kad toje vietoje tik 3G, nors vietovė nutolusi nuo didmiesčio 4km, vadinama prestižine. Ne tarp miškų ar kokiame urve. Tai, jei tokioje vietoje nėra 4G, ką jau kalbėti apie miškingas vietas, ar šiaip mažai apgyvendintas? Teirautasi Bitėje. Skleidžiama propaganda ir tiek. Tai tik skaičiai ant popierio, realybė visiškai kita.

  • a

   Nepamirškit, kad tie žemėlapiai pateikia ryšio buvimą su tam tikra tikimybe. Ir ji tikrai ne 99%

 • Tomas ci

  realiai tai tas 1% tai prastesnio rysio zonos ismetytos po visa Lietuva. Pvz tau prie miskelio kazkur prestizineje vietoje uz 4km nuo centro netraukia, kitam vel kazkur panasiai ir viska susumavus gaunasi tas 1%, bet cia melas. Realiai tas procentas daug didesnis. Ir cia kazkoks 4G.. kuris nelabai kuo skiriasi nuo 3G spartos kai tinklas yra apkrautas. Nakti tik skirtumas jauciasi, nes visi miegot nueina pagrinde. O vat 4G+ tai kaip kur, centre mazdaug traukia ar prie labiau apgyvendintu vietu, gyvenamieji rajonai kur. Vienu kitu atveju greiciai nelabai daug zadantys kai tinklas apkrautas. Daugiau reklama is viso to nei nauda vartotojui. 5G koks gal duos naudos, bet ir tai dziaugsis juo Vilniaus, Klaipedos, Kauno gyventojai tik. Kitur neapsimokes statyti, nes nebus kam to reiks ar isvis naudotusi.

css.php
Bear