SiDiM – kova su piratavimu parduodant unikalias e-knygas

sidim1

Vis populiarėjant elektroninėms knygoms auga ir jų neteisėtų kopijų platinimas. Vokiečių projekte SiDiM siūloma knygoje paliekant matomas ir nematomas žymes ją padaryti unikalia, taip radus internete nelegalią knygos kopiją būtų galima atsekti kas pirko teisėtą kopiją.

SiDiM projekte siūloma 15 būdų kaip knygoje paslėpti apsaugines žymes, tarp šių būdų yra žodžių keitimas sinonimais, žodžių keitimas vietomis, manipuliavimas skyryba bei paragrafų formatavimu.

Jeigu ši apsaugos sistema laikas parodys, ar nuo jos labiausiai nenukentės sąžiningi knygų pirkėjai gaudami knygas su nerišliais sakiniais, kai tuo tarpu piratai internete dalinsis apsaugos nepaliestais tekstais.

[via: TorrentFreak]

Panašūs įrašai:

 • Pagaliau kažkas naujo ir šioje rinkoje, nes daugelis autorių ir neleidžia savo knygų elektroninių būdu, nes tuojau pat atsiras internete nemokamai. Galbūt šis būdas bus sprendimas.
  My recent post Kaip Facebook’as padeda SEO?

  • aha tuoj

   Juokingiausia, kad autoriai kurie neleidzia e-formatu, patys pjauna saka ant kurios sedi. Jei yra paklausa, reiskias atsiras ir elektroninis knygos variantas, tik klausimas ar jis bus parduodamas legaliai ar nuskanuotas ir OCR'sintas piratu

 • Rokas1997

  Fail, pirks nepateikdami tikros tapatybės informacijos.

 • Įdomu ar šis būdas pasiteisins.
  My recent post Saeco kavos aparatai: kapucino pasaulyje

 • Patarimas, kaip spręsti šį klausimą gali būti toks- dalinti nemokamas el. knygas, kaip darome mes. Tai puiki nemokama reklamos priemonė. Atrodo taip http://www.seomarketing.lt/knyga/
  My recent post Atsargiai- kopijuotas turinys!

css.php
Bear