Sistema leis tiekti elektros energiją namui iš elektromobilio

nissan_power_system

Nissan pristatyta sistema tieks elektros energiją namui iš 24 kWh talpos Nissan LEAF elektromobilio ličio jonų akumuliatoriaus. Teigiama, jog tokios talpos statistiniam Japonijos namų ūkiui užteks dviem dienoms. Sistema kompensuos elektros dingimus tinkle, bei sumažins elektros tinklo apkrovą dieną, nes Nissan LEAF akumuliatorius krausis iš tinklo nakties metu.  Taip pat ateityje į sistemą bus galima įjungti ir saules baterijas ir kaupti jų generuojamą energiją.

Taigi matome, jog ateityje elektromobilis su savo talpiu akumuliatoriumi tarnaus ir kaip atsarginis namo elektros šaltinis. Tik reikės stengtis namo grįžti su kuo mažiau iškrautu akumuliatoriumi, kad esant elektros tinklo sutrikimams kuo ilgiau tarnautų atsarginis šaltinis.

[via: Ubergizmo]

Panašūs įrašai:

 • valdas

  puiku, musu vaikai jau gales dziaugtis sitokiom mandrybem:) i riaumojanti v8 ziures kaip i stebukla :))

  • chiupakabra

   aš ir dabar į riaumojantį V8 žiūriu kaip į stebuklą.

  • Palyginus elektros variklį su V8, pastarasis tikrai yra technikos stebuklas.

 • Ignas

  Kad ir kaip istobulins tuos elektrinius variklius, mano akiai jie niekad nebus geresni uz vidaus degimo 🙂

  • Elektros varikliai yra tobulesni nei vidaus degimo variklius, vieną ką sako, jog jų efektyvumas yra 90%. Vienintelė elektromobilio bėda tai talpykla elektros energijai.

 • Labai protingas sprendimas. Esu girdėjęs dar ir tokių mandrybių, kad ruošiamasi sukurti ir tokį tinklą, kuriame būtų galima parduoti savo elektromobilio energiją kitam asmeniui. Ta prasme tu prijungti elektromobilį prie tinklo ir nustatai elektros kainą, jeigu kitą ta kaina tenkina – galima parduoti.
  My recent post Western Union: ieškomas globaliausią draugų tinklą turintis žmogus

css.php
Bear