Stebuklinga dėžutė žada 35 papildomas arklio galias už 20 USD [video]

image

Mighty Car Mods įsigijo galią pridedantį elektronikos gaminį, jį sumontavo ir su dyno stendu matavimo ar galios pagerėjimas realus.

Video 27 minučių trukmės, tad nenorintiems žiūrėti santrumpa:

Prietaisas atrodo, jog tikrai turėtų veikti, kadangi ne šiaip sau įsikiša į 12V lizdą automobilyje, bet keliais laidais jungiasi prie automobilyje esančių jutiklių pagal kurių duomenis variklio kompiuteris koreguoja variklio darbą.

Tačiau kaip ir buvo galima tikėti, jog prietaisas galios nepridėjo. Netgi nepavyko nustatyti, jog jis išties koreguotų jutiklių parodymus kuriuos mato variklio kompiuteris.

Prietaiso viduje – plokštelė su 3 mikroschemomis, tačiau užrašai ant jų yra panaikinti, o atidžiau patyrinėjus plokštelę paaiškėjo, jog mikroschemos nedaro jutiklių signalams, ir šie signalai pasiekia variklio kompiuterį visiškai neliesti.

Kaip sako video autoriai 20 USD nėra daug, tačiau neatsargiai jungiant tokį prietaisą galima sugadinti variklio kompiuterį tai nuostoliai jau bus didesni.

Taigi, nors ir prietaiso montavimas yra nepaprastas, tačiau tai dar nereiškia, jog prietaisas yra ne apgaulė. Tačiau turbūt sugaišus valandą ar dvi montavimui placebo efektas bus didesnis, negu tiesiog įjungus įrenginį į 12 V lizdą.

Panašūs įrašai:

 • Juozas

  Cia tas pats kas nusiplauni masina ir ji pradeda geriau vaziuoti. 🙂

  • Tomas

   Na purvinas automobilis turi didesni vejo pasipriesinima.. 😉

 • Martynas

  Autoriui Dariui linkėčiau dar bent kartą perskaityti savo parašytą straipsnį, nes be galo sunku suprasti jo dėstomas mintis. Šiaip ar taip, įdomi naujiena RC!

 • bbb

  panasu martynas taipat pardavineja arba jau nusipirko kazka panasaus 😀 seip ieskau tokio panasaus ytaiso prijungti prie banko korteles 😀

css.php
Bear