Telia (Omnitel) neliko interneto greičio ribojimo kai baigiasi mobilūs duomenys

Telia

Seniau Telia(Omnitel) turėjo interneto išlaidų kontrolę. Išnaudojus mėnesiui skirtą mobilaus interneto duomenų kiekį interneto greitis buvo ribojamas iki 64 Kb/s. Su tokiu internetu dar buvo galima susirašyti su draugu, gauti informaciją apie kamščius į navigacijos programas, o sukandus dantis ir naršyti naujienų portalus ir taip visiškai nelikti be ryšio iki mėnesio galo. Dabar to nėra.

Pasibaigus duomenims teks arba būti be mobilaus interneto, arba išleisti papildomus eurus. Bus galima arba užsisakyti laikiną duomenų paketą iki mėnesio galo pradedant 100 MB(priklauso nuo esamo plano) už 0,45 eurus, arba pasikeisti mobiliojo interneto planą į didesnį.

Panašūs įrašai:

 • sn1k4r

  Kiek girdėjau seniems vartotojams kurie buvo pasirašę sutartį su interneto išlaidų kontrolę jiems paliko, nebent planą jei keisis to neliks 🙂

  • Aš turiu seną planą, ten ir neliko, nebent dar senesnio reikia.

   • WYLMAS

    Naujesniems planams ši funkcija buvo išjungta dar praėjusiais metais. Tuomet jie pasiūlė 2 GB duomenų su pigiausiu planu. Jeigu esi lojalus klientas, tereikia paskambinėti jiems, ir gali gauti gerą pasiūlymą, kurio salone nepateiks.

 • Kestutis Gedvilas

  8 GB planui pasibaigus už 45 centus duoda 500 MB. Kaip suprantu MB skaičius už tą pačią kainą priklauso nuo pirminio plano.

css.php
Bear