UV dantų šepetėlis

shaketb5

Išradimas tikriausiai skirtas ypatingai higieniškiems žmonės, kurie plauna rankas vos ne po kiekvieno pasisveikinimo.

Dantų šepetėlis yra pasiryžęs naikinti bakterijas dviem būdais. Bakterijos bus žudomos ultravioletiniais spinduliais. Šiluma džiovins šepetėlį, ir taip neliks drėgnos terpės bakterijoms daugintis.

Įdomu tai, jog reikalinga energija sukaupiama dantų valymo metu judinant šepetėlį, kuris visiškai įkraunamas per 3 minutes, arba atlikus 700 judesių.

Tikrai įdomu kaip ši koncepcija veiktų realiai.

[via: Yanko Design]

Kalėdų stebuklas

Galbūt jau pastebėjote puslapio dešinėje esantį skydelį su pinigų suma. Skydelio tikslas – surinkti pinigų Kalėdinėms dovanoms vaikams. Jūs galite paaukoti tiesiog paspausdami ant skydelio ar šią nuorodą. Pagal surinktus virtualias aukas „Iki“ skirs tikrų pinigų, už kuriuos bus nupirktos įvairios dovanoms vaikams iš skurstančių šeimų. Spausdami šiame tinklaraštyje esantį skydelį nupirksite vaikams vieną ar daugiau dėlionių.

Skydelį galite spausti vieną karta per valandą.

Ačiū 🙂

Panašūs įrašai:

 • ligonis

  o UV spindulius plastikas praleidzia? ir kaip pasiskaiciau, tai UV LED'u galimybes labai ribotos, del mazo efektyvumo tokiuose dazniuose.

  • UV praeina pro plastmasę, nes UV LED korpusas plastmasinis. Dėl efektyvumo tai nežinau kaip ten su bakterijų naikinimų, bet vieno UV LED užtenka patikrinti ar pinigas tikras 🙂

 • Pingback: Tweets that mention UV dantų šepetėlis · Radiocool.lt -- Topsy.com()

 • O burnos gleivinei UV nepakenks? Juk ji nėra prisitaikiusi "įdegti", kaip kad oda 🙂
  Bet šiaip tai – labai įdomus produktas.

  • Šepetėlyje UV įjungiamas po dantų valymo, tad burna UV nematys.

   • o dantenos? 🙂 juk būtent ant dantenų ir burnos gleivinės gyvena visi mikrobiukai ;D

css.php
Bear