Windows 10 versijos fiziškai bus parduodamos USB flash atmintinėse

2015-07-20 17_56_16-Amazon.com_ Microsoft Windows 10 Home _ USB Flash Drive_ Software

Buvo pastebėta, jog Amazon.com iš anksto užsakomų WIndows 10 Home ir Pro versijos yra  parduodamos tik USB flash laikmenose.

Pagaliau ir IT gigantas suprato, jog DVD diskai šiais laikais jau yra nepatogi laikmena. Ne visi nešiojami kompiuteriai turi CD/DVD/BD skaitytuvus, nes jų ir nereikia, kai visą programinę įrangą galima įsigyti internetu. Tiesa kai kurie nešiojamų kompiuterių gamintojai tebeprideda CD/DVD su programine įranga, nors ir kompiuteris be įrenginio juos nuskaityti.

Windows 10 oficialiai bus išleista jau liepos 29 dieną. Primenu, jog Windows 7/8/8.1 naudotojai į Windows 10 per metus laiko galės atsinaujinti nemokamai.

[via: Geek.com]

Panašūs įrašai:

  • fa1la1

    Visų Šventųjų litaniją netrukus bus pačiame vasaros žydėjime. Kas? Taigi sausros neišdegintas naujos WIndows 10 Home ir Pro operacinė sistemos pasirodymai. Sveikatos interneto vartotojams. .. meldžiame Tavęs, viešpatie…

    Mažas Post Scriptum: Aš toliau lieku prie amžiną atilsį duok mirusiai XP platformos. Būtent tokios puikios naujienos vis tiek neatgraso manęs prie naujovių. Tegul Microsoft kompanija išleidžia nors 20 Home ir Pro versijas, nors atrodytų kaip apraizgytos gervuogės arba nukasti obuoliai.

css.php
Bear