Nekrauna linkomanija.net? Kaip apeiti blokavimą arba kur ieškoti alternatyvų.

image

Linkomanija.net nekrauna nes ją užblokavo interneto paslaugų tiekėjas? Pasiūlymai kaip apeiti Linkomanija.net blokavimą.

Kiekvieną kartą kai linkmanija susiduria su veikimo problemomis šis įrašas tampa populiarus, tačiau jame nėra alternatyvos. Pateiksiu instrukciją kuria pats naudojuosi jeigu neveikianti linkomanija neleidžia siųstis kassavaitinio serialo.

 1. Keliaujame į http://tv.cal.lt/  arba http://on-my.tv , čia sužinome rodyto serialo sezoną ir serijos numerį. (Apačioje yra filter, galima susidaryti savo tvarkaraštį.)
 2. Turėdami epizodo numerį keliaujama į https://torrentproject.se.
 3. Paieškos rezultatuose torrentų laiką, skleidėjų/siuntėjų kiekį. Pagal tai atsižvelgus į pageidaujama kokybę (SD,HD) išsirinkite torrentą.
 4. Siuntimo greitis, gal ir nebus kaip iš linkomanijos, tačiau vis tiek geriau negu ištisinis F5 spaudinėjimas laukiant kol užkraus linkomaniją.

Panašūs įrašai:

 • Pingback: Linkomanija.net neveikia, nes Švedijos policija atlieka kratą · Radiocool.lt()

 • dsds

  O ne parasciau nueiti i KAT/TPB/btscene ar ta pati visu "teisingu" linkomanu nemegstama torrent lt ir atsisiusti?

  • Su torrentz.eu taip gaunasi šiek tiek aplinkui, bet jis indeksuoja ne vieną torrent trakerį, tad galima rinktis iš kelių kurie veikia, nes koks TPB būna ir neveikia. Torrent.lt yra uždaras tinklapis, reikia registruotis, be to išlaikyti reikia ratio, užsenietiški atviri trakeriai neįpareigoja.

 • Robertas

  Nežinau… Daug vargo čia. Aš kadangi jau metus iš metų žiūriu kai kuriuos serialus tai prisimenu kada juos transliuoja JAV/UK ar kur kitur ir kitą dieną "googlinu" kažką panašaus į, tarkim, "Psych S07E14 720p torrent download" ir išmeta visus pirmus linkus iš TPB, KAT ir kitų trakerių… Paprasta 🙂

  • Tai čia http://tv.cal.lt/ įtraukiau, nes ten rodomas epizodo numeris ir yra auto nukreipimas į paiešką.

 • jeronimas

  o dar geriau pasijungti prie teliko per HDMI koki nors androidini devaisa (Raspberry Pi, CuBox ir pan. su XBMC ir interneto rysiu. Susiinstaliuoti neoficialius repositorus, (kad ir rusiskus, jei suprantat rusiskai) ir serialu…. nuo tu, kuriuos dar jusu bobutes ziurejo iki paciu karsciausiu. Susirandi per paieska norima seriala. Palauki vos pora sekundziu ir jau ziuri. Nereikia laukti, kol atsisius iki galo ir istrynineti kai atsisiunti. Va ir viskas

 • rus

  kai dal rutracker.org

 • Elw

  http://eztv.it kolkas geresnio neradau. susimetu uzsiregistraves serialus ir kaskart uzejas matau kas yra naujo pasirode.

css.php
Bear