Internete pirkti pigiau ne be priežasties – netikri 18650 akumuliatoriai [video]

image

18650 tipo akumuliatoriai yra naudojami LED prožektoriuose, bei juos galima rasti išardžius kai kurių nešiojamų kompiuterių akumuliatorių „apkabą“. 18650 talpa būna apie 2000 mAh, o įtampa 3.7 V.

Vaizdo įraše pamatysite, jog Ebay galima nusipirkti 18650 akumuliatorių su žymiai mažesne talpa,  nes jie turi ypatingą sandarą. Staigmenos negadinsiu, įsijunkite video nuo 1:32.

Štai todėl pirkau akumuliatorius iš Dealextreme, kadangi yra atsiliepimai konkrečiai prekei. Žinoma tai neapsaugos nuo nusipirkimo akumuliatorių su tarkime 20% mažesne talpa negu priklauso, nes ne visi pirkėjai turi kaip pamatuoti talpą tiksliai.

Panašūs įrašai:

 • Justinas

  Tokios sandaros tikrai nesitikėjau 😀

 • Justin

  Esmė, kad šitų baterijų be ebay niekur nenusipirksi, nes ne vienas rimtas gamintojas jų kaip ir negamina…. esu pirkes iš lemona po 50 litu už baterija… ir dar du rinkinius iš kiniškų brangesnių, tai laiko maždaug tiek pat… nors nelabai lyginti galiu nes skirtinguose prožektoriuose būna įdėta.

  Todėl reikia bandyt pirkt brangesnę ir tikėtis geriausio.

  • Milvis.lt

   Gamina ir Samsungas ir LG ir Sanyo ir Panasonic tas 18650. http://e-motion.lt/ daug rimtų palyginimų. O pirkt galima kokiam aliexpress.com

   • Justin

    Na taip, skubėjau mintį užbaigti. Buvau radęs ir Sanyo, kad gamina ir kiti kaip čia sako, bet kur garantija, kad tai tikrai originalios baterijos… juk tam pačiam Ali express yra pora už 17 dolerių ir yra už 10 dolerių. Tiesiog keista kad nėra kaip nusipirkti be ebay ar kiniškų parduotuvių… Galėtų būti koks nors iš gamintojo pusės partnerių sąrašas.
    Tuose atsiliepimuose rašo kad beveik atitinka, tai ir neaišku ar taip turi tik beveik atitikti ar visiškai atitikti. e-motion blogas tai geras reiks paskaityti.

 • Ten ne miltai.. ten kokainas. o DX'ai praktiskai visiskaii pakeiciau E-bay. Jei perki ne visiska NoName tai gali nusipirkti pigiau ir preke gausi gerokai greiciau.

  O jei jau nusipirkai suda.. refunda irgi greiciau gausi is ebay nei DX.
  My recent post Pensijų reforma: blogas, blogesnis, blogiausias

  • Panašiai čia, pradžioje pirkau iš DX, bet tada pamačiau, kad Ebay ir pardavėjas greičiau išsiunčia. Dabar DX perku retom progom.

 • kazkas

  yra ten tas posakis apie mokėjimą du kartus..

 • Mantas

  Būtent dėl to nesu pirkęs iš ebay, daug patikimiau atrodo amazon…

  • Amazon kai kuriais atvejais veikia kaip tarpininkas tai galima irgi nukentėt. Va vienos siuntinio ir nesulaukiau neseniai. Pinigus atgavau. Tad kitą kartą reiks atkreipti dėmesį į pardavėją, ypač kai j varttoojo vardas wenxiangfa2013.

   • mant0x

    Visada skaitau blogus atsiliepimus ir neperku prekių be atsiliepimų, kol kas nukentėjęs nesu, o pirkau tikrai ne vieną prekę :))

 • Pingback: 2013 radiocool.lt populiariausi įrašai · Radiocool.lt()

css.php
Bear