Video esančių .*rar archyvuose grojimas su MPC, WMP ir VLC grotuvais

image

Twitter’yje kilus diskusijai apie torrent’us Ernestas parodė būdą, kaip su grotuvu galima žiūrėti video tiesiai iš rar archyvų. Tereikia įsidiegti RARFilesource filtrą. Filtras turi vieną apribojimą, veikia tik su tais archyvais kuriose nėra naudojamas suspaudimas.

Išbandžiau filtrą su trimis grotuvais:

 • Media Player Classic – HC groja video kai bet kuris iš archyvo failų nutempiamas ant grotuvo.
 • Windows Media Player 12 į failo nutempimą nereagavo, teko naudotis File->Open meniu kur paklausė ar tikrai noriu groti neatpažintą failą.
 • VLC  1.1.5 nustebino gebėjimu groti rar failus ir be RARFileSource, tik reikia duoti groti *.rar failą, o ne tuos kitus su skaičiukais. Tiesa, groja ne iš visų archyvus. Niekur neradau, kad VLC palaiko rar archyvus, blogai ieškojau ar čia slapta funkcija?

Panašūs įrašai:

 • Tai, kad VLC vienintelis privalumas ir yra, kad jis gali groti srautą nuo bet kurios vietos ir netgi iš archyvų. Nes resursų vartoja kur kas daugiau nei kiti grotuvai.
  My recent post Android versijų makalynė

 • ir kokio velnio deti rarintus filmus kur nauda kur kas? nesuvokiama atejsu mada si ftp uzeriu ir rapishariu prakeiktas standartas o dar kjai atsivarai koki gama kuris 6gb ir turi ji seedinti o sale turet iskelsita iso faila

  • Paaiškinsiu durnam: nemažai uploaderių failus kuriuos deda i LM patys parsisiunčia iš užsienio trackerių, tada ikelia i LM tokiam pačiam formate kaip parsisiuntė patys. Visuose NORMALIUOSE užsienio trackeriuose scene releasai dedami originaliu (taigi suraruotu formatu). Ikėlus į LM uploaderis seedina LM vartotojams, tačiau tuo pačiu metu ir užseinio trackeryje. T.y. du torrentai uTorrente. Jei i LM uploaderis dėtų išraruotą failą paties uploaderio diske tektu laikyti dvi versijas – suraruota ir išraruotą. Galėčiau aišku ir toliau pasakot, bet tokiems vaikams, kaip tamsta, niekad nedaeis..

   • ligonis

    botai yra labai paklusnus savo kodui, manau, akd nepaklausytu jei ju paprasytu pirmas gaves releasa, kad ji israruotu is archyvu ir platintu kaip viena faila, nes dabar visiem likusiem zmonem tenka diske ziurint turet 2 kopijas – israruota ir ne.

 • ligonis

  na galejo kuriant tuos botus paprasyt, kad pries darydami torrenta isarchyvuotu, o tai dabar pasigirsta is kokiu pienburniu kurie kazka gal ir kazkur girdejo, bet nevelnio nesuprato ar tiesiog neviska isgirdo, kad 700MB suskaldyti i 40 daliu gerai, nes blogai viena dali atsisiuntus galima tik ja is naujo siust, o ne visus 700MB…

  • Vienas linkomanija.net botas – uploaderis "Prabas" žadėjo automatiškai išrarint failus, bet kažkas ten nepavyko. Šiaip keistos LM tradicijos, kiek teko iš užsienio torrentų siųstis su rar nesusidūriau.

 • bla

  Taip pat kuo seniausiai be papildomų groja bsplayer

 • Eimantas

  Dar kai kuriems siauro akiračio piliečiams neateina į galvą, kad filmams žiūrėt yra skirtas televizorius, o ne kompo monitorius, ir absoliuti dauguma grotuvų jokių archyvų nesupranta.

 • asd

  as tai DZIOBAS rar playeri naudoju. itin patinka nes itin paprastas ir patogus prasukimas

css.php
Bear