Ar dar prisimenate kam skirtas telefonas? Nokia 1661

nokia1661

Tokia antraštė buvo pasirinkta neatsitiktinai. Nokia 1661 yra tikrai paprastas telefonas, neturintis net pačių populiariausių papildomų funkcijų. Tačiau net kurdama tokį paprastutį telefoną, Nokia pasistengė ir padarė jo valdymą kuo efektyvesnį.

Dizainas. Man beveik niekad nepatiko Nokia dizainerių sprendimai, net patys brangiausi telefonai neatrodė patrauklūs ir jeigu būtų tekę rinktis pagal išvaizdą, neretą Nokia telefoną būčiau tikrai atmetęs. Tačiau šis telefonas, mane sužavėjo. Paprastų linijų, tamsus, su tamsiai raudonais apvadai kraštuose. Toks paprastumas man tikrai paliko įspūdį. Dabar jau būtų sunku pagalvoti apie tokio dizaino telefoną, kaip anksčiau turėtasis Samsung E250.

Valdymas. Šis telefonas neturi jokių subtilių valdymo išskirtinumų, tačiau jį valdyti nėra sunku. Tai paprasčiausias Nokia modelis su standartiniu meniu. Tačiau jame atsisakyta tokių meniu punktų kaip „Galerija“ ir pan. Taip pat kai kurie papunkčiai, gavo atskiras meniu kategorijas. Tarkime priminimus ir laikrodį galima pasiekti tiesiai iš pagrindinio meniu, jų nereikia ieškoti niekur kitur. Taigi jo valdymas tampa visiškai paprastu ir norint rasti kokį nors nustatymą tikrai nereikia knistis giliai po telefono meniu.

Klaviatūra. Kadangi Nokia 1661 ekranas, nėra labai mažas, klaviatūrai buvo palikta šiek tiek mažiau vietos. Storų pirštų žmones tai gali šiek tiek suerzinti. Mygtukų eilės yra atskirtos tik gumos juostelėmis, kurios per vidurį yra šiek tiek išsikišusios. Dėl tokio išsidėstymo yra nepatogu rašyti SMS „akluoju būdu“(nežiūrint į klaviatūrą). Pirštais neretai tenka pataikyti ne į tą eilutę kur norėta. Taip pat šiame telefone buvo atsisakyta penkių krypčių valdymo mygtuko ir paliktos tik 4 kryptys. Norint prie to priprasti reikia šiek tiek laiko, tačiau vėliau tai visiškai nebetrukdo.

Papildomos funkcijos. Nors ir pradžioje minėjau, kad Nokia 1661 neturi jokių paplitusių funkcijų, tačiau vis dėl to vieną galima surasti. Tai yra FM radijas. Deja, dar neturėjau progos jo išbandyti didesniame mieste, kur radijo ryšys būtų tikrai kokybiškas, todėl remsiuosi rezultatais gautais Kupiškyje. Kadangi pas mus radijo signalas nėra pats stipriausiais, šis telefonas labai sunkiai susidoroja su bangų gaudymu. Jam pavyko pagauti tik Lietuvos Radijo bangas.

Suminėjus viską, turiu pasakyti, kad esu labai patenkintas šiuo telefonu. Jis labai puikiai atlieka tikrąsias telefono funkcijas, o visų kitų funkcijų čia beveik ir nerasta. Rekomenduoju Nokia 1661 visiems, kurie nori tikro telefono ir tingi kvaršinti galvą, dėl išsipūtusio meniu, bei nenori iš telefono nieko daugiau.

Šio įrašo autorius  Edvinas rašo  WebPadangė – tinklaraštį apie WordPress naudojimą ir naujoves, SEO pagrindus, internetines tarnybas ir inovacijas.

css.php
Bear