Automatinis straipsnių internete siuntimas į Kindle skaityklę

IMG_1342

instapaper.com tarnyba skirta išsaugoti straipsniams su galimybe juos skaityti vėliau patogiai be dėmesį atitraukiančių reklamų bei kitų puslapio elementų. Yra galimybė ir siųsti straipsnius į Kindle naudojant skaityklei priskirtą e-pašto adresą.

Pasiruošimas

1) Pirmiausiai užsiregistruojame instapaper.com

2) Nurodome savo Kindle e-pašto adresą, bei Amazon paskyros nustatymuose ( Your Account -> Manage Your Kindle –> Personal Document Settings) įtraukiame Instapaper nurodytą e-pašto adresą į patikimų siuntėjų sąrašą(Approved Personal Document E-mail List).

3) Išsisaugome Read Later bookmarklet’ą savo adresyne.

Naudojimas

Suradę straipsnį kurį norite išsaugoti paspauskite „Read it later“ nuorodą adresyne. Jeigu viskas gerai juodame fone trumpai pamatysite užrašus „Saving…“ ir „Saved“

image

Kiekvieną dieną Instapaper atsiųs Jūsų išsaugotus straipsnius į Kindle, žinoma Kindle turėtų būti pasiekiamas Wifi ar 3G tinke. Taip pat galite atsisiųsti sukauptus straipsnius bet kada paspaudę(gali užtrukti ir pusvalandį) Send Article Now mygtuką.

image

Į Kindle straipsniai atsiunčiami viename dokumente. Yra turinys, galima keisti šifro parametrus kaip ir su įprastomis e-knygomis. Tiesa internete straipsniuose buvusios nuotraukos dings.

IMG_1344

 

IMG_1345

IMG_1346

IMG_1347

css.php
Bear