Family Guy

Family Guy – animacinis serialas, auditorijai nuo 14 metų. Dabar rodomas 5 sezonas. Pacituosim Wikipedia:

Seriale pagrindinis veiksmas vyksta aplink Peter Griffin, stamboką, pastoviai viską painiojantį, bet gerų ketinimų pilną viduriniosios klasės darbininką. Piteris (Peter) yra airių kilmės amerikietis ir dar teigia esąs afroamerikiečių vergų giminės, kurie buvo jo žmonos protėvių vergai, palikuonis. Jo žmona Luiza (Lois) yra namų šeiminikė, be to dar yra mokytoja groti pianinu. Taip pat priklauso Pewterschmidts aristokratų giminei. Peteris su Luiza turi tris vaikus: dukrą Megę Griffin (Meg Griffin), ji yra pastovus pajuokų objektas dėl savo išvaizdos; paauglys Krisas Griffinas Chris Griffin), daugeliu atžvilgių pašus į savo jauną tėvą; šetoniškasis kūdikis, sūnus siekiantis užvaldyti pasaulį, Styvis Griffinas (Stewie Griffin). Šeima gyvena su intelektualiu kalbančiu šunimi, Brianas, kuris retkarčiais parodo savo seksualinį susidomėjimą Lois. Nors Brianas serialo kurėjų buvo antropomorfizuotas (turi savo mašiną, vaikšto ant dviejų kojų, geria alkoholinius gėrimus ir aktyviai dalyvauja pokalbiuose Griffinų šeimoje), bet šeimos nariai jį vistiek laiko kaip namų augintinį. Kartais Brainas seriale elgiasi kaip stereotipinis šuo, paprastai juokelio efektui sustiprinti (turi nenumaldomą portauki metamam kamuoliukui ir pan.), bet paprastai jis nėra likęs į panašų su aplinkiniais.

Kiti periodiniai serialo veikėjai, spalvingieji Griffinų šeimos kaimynai: invalidas (stuburo trauma patyręs) policijos pareigūnas Džo Svansonas (Joe Swanson), su savo amžinai nėščia žmona ir jų paaugliu sūnum Kevinu (Kevin), kuris retkarčiais grįžta namo su Mege iš mokyklos; dėl sekso išprotėjęs vienišius Glenas Kuagmairis (Glen Quagmire); švelnių manierų savininkas Klevelandas Braunas (Cleveland Brown) ir jo žmona (ketvirtajame sezone, jau kaip buvusi žmona) Kleveland Loreta (Cleveland Loretta) ir jų hiperakyyvusis sūnus, Klevelandas Jaunesnysis (Cleveland Jr.); Tomas Takeris (Tom Tucker); meras; Adamas Vestas (Adam West), jis yra paranojikas ir protiškai atsilikęs, kaip ir kai kurie kiti šio serialo veikėjai.

Family Guy nepasižymi dideliu periodinių veikėjų skaičiumi, tačiau ketvirtajame sezone šiuo atžvilgiu serialas pasikeitė. Tačiau didžiosios epizodų dalies vaiksmas pastoviai supa Griffinų šeiminą.
Seriale yra keli pastovūs personažai, kurie karts nuo karto pasirodo tik pasakyti kažkokį juokelį: Šetoniškoji beždžionė (Evil Monkey), kuri yra apsistojusi Kriso spintoje; Herbertas (Herbert), keistas pedofilas, kuri mėgaujasi jaunojo Kriso stebėjimu; Kurčias Vyrukas (Greased-Up Deaf Guy) ir Milžiniškas Viščiukas (Giant Chicken), Piterio mirtinas priešas, su kuriuo jis susitikęs iškart puola kautis, paprastai muštynės baigiasi dideliais nuostoliai miestui; giltinės reinkarnacija (ankščiau paprastai įgarsinta Norm MacDonald, bet dabar Adam Carolla) taip pat yra kelis kartus apsireiškusi seriale.

Siūlau pasižiūrėti ištrauką. Pats įdomumas prasideda nuo 1 minutės.

[youtube]c8sW2Qzhh38[/youtube]

css.php
Bear