Firefox 2012 metų pradžioje pasieks tylūs versijos atnaujinimai

firefox-automatic-update

Nuo Firefox 5 naujos naršyklės versijos pasirodo kas 6 savaites, tokiu būdu vartotojas yra dažniau erzinamas su pranešimais apie naują Firefox versiją. Todėl Mozilla nusprendė įdiegti jau Chrome naudojus tyliuosius atnaujinimus.

Atnaujinimas bus atsiųstas ir įdiegtas perkrovus naršyklę, tačiau jei vartotojas neperkraus naršyklės per 12 valandų jam bus priminta apie atnaujinimą. Tam, kad palengvinti atsinaujinimo procesą bus priimta, jog visi įdiegti naršyklės priedai yra suderinami su nauja Firefox versija jei nėra kitaip. Informacija apie tikrai nesuderinamus priedus bus gauta iš Nightly, Aurora, Beta versijų vartotojų. Taip pat norima, jog atnaujinimas kuo mažiau prailgintų Firefox starto, bei išjungimo laiką, tad dalis atnaujinimo įvyks vartotojo sesijos metu.

Diegiant naršyklės atnaujinimus Windows OS suveikia vartotojo paskyros  kontrolė –UAC, norėdami ją apeiti naršyklės kūrėjai bando atnaujinti naršyklę per Windows servisą. Šis servisas padės atsinaujinti tiek galutinei Firefox versijai, tiek Nightly, Aurora, Beta.

mozilla_service_scrn

Vartotojai galės išjungti tylius atnaujinimus, jei jiems nepatinka, jog kažkas yra diegiame be jų žinios.

[via: Ghacks.net & Brian R. Bondy ]

css.php
Bear