Firefox JavaScript nustatymai

Firefox javascript nustaymai

Šiandien įrašas apie Firefox JavaScript nustatymus, ką jie daro ir kokius palikti. Juos rasite  eidami Tools ==> Options ir paspaudę Advanced ties Enable JavaScript eilute.

Move or resize existing windows

Įjungia galimybę puslapiams keisti dabartinį(ne pop-up) naršyklės lango dydį, ar keisti jo vietą. Manau visi norėsite išjungti šią funkciją, nes nervina kai lango dydis sumažėja, ir tenka gaišti laiką atstatinėjant prieš tai buvusį jo dydį. O kol to nepadarėte apsilankykite čia 😉

Raise or lower windows

Leidžia Firefox langams keistis vietomis(lipti ant viršaus), geriausia būtų išjungti jei nenorite jei ant darbinio lango lango pasirodęs pop-up taptų aktyviu langu ir trukdytų dirbti. Kita vertus jei iššokančio lango laukiate patogiau jei jis pasirodytų ant viršaus ir nereiktų jo ieškoti.

Disable or replace context menus

Įjungus veiks svetainės dešinės pelės meniu. Geriau būtų įjungti, bus patogiau naudotis svetainės teikiamomis paslaugomis ir nesidubliuos meniu, kaip pavyzdyje iš Google Docs:

image

Tiesa, jei kada sutiksite piktą svetainę kuri rodys įspėjimą jog negalima spausti dešinio pelės klavišo, tarkime bandant išsaugoti paveiksliuką, žinosite kur reikia nuimti varnelę 🙂

Hide the status bar

Būsenos juostos slėpimas, kurių galų to reikia, išjungiam.

Change status bar text

Būsenos juostos užrašo keitimas, išjungiam, kad nebėgiotų ten kokia įkyri eilutė.

css.php
Bear