Kaip „Humanitaro“ sumuštinių duona gali sugadinti nuotaiką visai dienai

IMG_9383

Sumuštinių duona naudoju karštiems sumuštiniams kepti. Standartinė sumuštinių keptuvė vienu metu gali kepti 2 sumuštinius, vienam sumuštiniui naudojamos 2 riekės iš viršaus ir apačios, tad vienu metu kepa 4 riekės.

„Humanitaro“ sumuštinių duoda yra supjaustyta į 19 riekių. 4-riais sumuštinių keptuvės prispaudimais iškepami 8 sumuštiniai ir sunaudojama 16 riekių, lieka 3! Ir ką su jomis daryti?

Kepti vieną sumuštinį su dviviete keptuvę ir neefektingai naudoti elektros energiją? Ir galiausiai iškepus vis tiek lieka viena riekė. Išmesti į šiukšlinę, atiduoti žvirbliams? Komentatoriai tikriausiai siūlys storiausią riekę perpjauti per pusę, bet palaukit aš mokėjau pinigus už supjaustytą ar nesupjaustytą duoną, kodėl turėčiau vargti, rizikuoti įsipjauti darydamas tai ko nepadarė gamintojas.

O kitą kartą perkant duoną man parduotuvėje skaičiuoti jas ir žiūrėti ar dalinasi iš 4? Nesuprantu nejau taip sunku pridėti tą papildomą riekę.

P.S. 1) Daug kas siūlė pirkti iškart 2 duonos kepalus, tačiau išties reikia 4, tada paskutiniu kepimu kepasi paskutiniai du sumuštiniai.Turint 2 kepalus taip, neliktų atliekamos riekės, tačiau paskutiniu kepimu būtų švaistoma elektra kepant vieną sumuštinį.

2) Aš tikrai suprantu, kad riekių skaičiaus problema yra „first world problem“ tad šis įrašas buvo rašomas bandant išpūsti problemą, siekiant juoko, bei pasipiktinimo tų kurie to juoko nesupranta(ak.a. trolinimas). Dėl to šį įrašą  buvo bandoma  patalpinti į įkrauk.15min.lt, tačiau vietoje publikavimo jis buvo ištrintas 2 kartus, negavus jokio paaiškinimo. Tame įraše buvo nurodytas tikrasis duonos gamintojas, dabar jis pakeistas į „Humanitaras“. Pakeičiau, nes už įrašą konkurentai nesumokėjo, o humanitarai pagal stereotipus nemoka skaičiuoti.

3) Kadangi šis įrašas yra netradicinis tai toliau jį darau kitokiu pridėdamas bonusą, katerio apsivertimą per varžybas Nemune, Kaune.

css.php
Bear