Kaip sumažinti Mozilla Firefox naudojamą atmintį

Didžiajai daliai naudotojų, Firefox nenaudoja neįprastai didelio atminties kiekio. Kitiems, Firefox atminties naudojimas yra opi problema. Įprastai Windows operacinėje sistemoje Firefox naudoja 50-100 MB, kai virtualiosios atminties 100-150 MB. Šie skaičiai, gali būti skirtingi, nes Firefox yra numatyta naudoti daugiau atminties sistemose su didesne galima atmintimi, ir mažiau, kur galimos atminties yra mažiau.

1.Atsisiuntimų istorija
Firefox gali sulėtėti ar pakibti, jei parsisiuntimų istorija persipildo. Išvalykite atsisiuntimų istoriją (Kartais gali prireikti uždaryti Firefox ir ištrinti „downloads.rdf“ esantį Firefox profilio kataloge) ir pakeisti šį nustatymą:

Tools -> Options -> Privacy ir nuimti varnelę nuo „Remember what I’ve downloaded“

m1.jpg

2. Firefox perkrovimas

Jei matote, jog Firefox naudojama atmintis auga, kai Firefox yra atidaryta ilgą laiką, galite mėginti periodiškai perkrauti Firefox, tam kad atminties naudojimas sugrįžtų į priimtiną lygį.

3.Firefox cache atmintis

Jei nenumatyta kitaip, Firefox nenaudoja fiksuoto cache atminties kiekio – ji naudoja, tam tikrą sistemos atminties procentą. Nustatant fiksuotą cache atminties dydį, galima sumažinti atminties naudojimą.

  • Firefox adreso juostoje, įveskite: about:config spauskite enter.m2.jpg
  • Suraskite browser.cache.memory.enable nustatymą. Įsitikinkite, jog „value“ vertė yra „true„, jei ne du kart paspauskite ant „browser.cache.memory.enable“ eilutės.m3.jpg
  • Bet kur lange paspauskite dešiniu klavišu ir atsidariusiame meniu pasirinkite New ir Integerm4.jpg
  • Įveskite browser.cache.memory.capacity „New integer value“ lange.m5.jpg
  • Dabar reikia įvesti skaičių, kuris priklauso, nuo to, kiek atminties turi Jūsų kompiuteris (arba, kiek atminties norite „atiduoti“ Firefox). Jei turite 256MB ar mažiau RAM, įveskite 4096.Jei turite 512MB RAM, įveskite 6144 ar 8192. Jei turite 128MB ar mažiau RAM, pagalvokite apie papildomos atminties pirkimą.m6.jpg
  • Jei kada nors norėsite atstatyti „gamyklinius“ parametrus, pakeiskite browser.cache.memory.capacity „value“ reikšmę į -1 (minus vienetas)

4. Atminties naudojimas, kai Firefox nuleista į užduočių juostą
Kaip tai padaryti, skaitykite čia

5. Priedai
Naudojami priedai verčia Firefox naudoti daugiau atminties. Jie gali „nepaleisti“ atminties, kurią jie naudojo, kol Firefox uždaroma. Gera idėja yra patikrinti ar Jūs naudojate, naujausias priedų versijas.

Adobe Reader atminties naudojimas anglų k.
Shockwave atminties naudojimas anglų k.
Flash atminties naudojimas anglų k.

Rasta.

css.php
Bear