Naujas kanalas LIUKS! per nemokamą skaitmeninę antžeminė TV (DVB-T)

snapshot20071117114913

LIUX! turėtų startuoti šį pirmadieni, tačiau jį galima žiūrėti jau šiandien.

“Naujasis kanalas rodys geriausio, ką turi LNK televizija. Žiūrovams bus atrinkti patys geriausi, kokybiškiausi muzikiniai projektai ir koncertai”, – sako LNK programų direktorius Arūnas Motiekaitis.

Artimiausiu metu čia startuos ir naujos originalios laidos. “Jau greitai planuojame paleisti į eterį kasdienes “Baltic New Music Chart” laidas. Žiūrovai galės susipažinti ne tik su Lietuvos, bet ir su talentingomis Latvijos bei Estijos, gyvai grojančiomis, bet dar neišgarsėjusiomis muzikinėmis grupėmis“, – sakė A. Motiekaitis.

Per kanalą „Liuks!” žiūrovai išvys geriausius koncertus, vykusius Palangos vasaros estradoje, radijo stoties “Lietus” muzikines fiestas, teminius “Kelio į žvaigždes” koncertus. Kanale  bus ir nostalgiškų, retrospektyvinių koncertų, tokių kaip „Nidos“ festivalio, tikro garso „Foje“, „Dviračio šou dešimtmečio“.

Kol kas skaitmeninę televiziją gali matyti nedaug žmonių. Didėjant auditorijai, kanalas vystysis, plėsis, bus į jį daugiau investuojama.

skaitmenine.lt

Šiuo metu per nemokamą skaitmeninę TV galima matyti šiuos kanalus:

 1. BTV
 2. Info TV
 3. LNK
 4. LTV
 5. LTV2
 6. Tango TV
 7. TV1
 8. TV3
 9. LIUX!
 10. BBC World
 11. Deutche Welle
 12. TV5 Monde Europe
 13. TVP Polonia

Tai jau antras per dvi savaites į eterį paleistas naujas skaitmeninis LNK kanalas. Prieš savaitę dienos šviesą išvydo InfoTV

css.php
Bear