14 Mozilla Firefox gudrybių

 1. Norėdami puslapyje greitai surasti žodį, surinkite /žodis t.y. paspaudę „/“ pateksite į sparčiosios paieškos režimą. Paspaudus Ctrl + G arba F3 bus surastas kitas, jus dominantis žodis.
 2. Norėdami ištrinti adresą iš adreso juostos iškrentamojo sąrašo, išsirinkite jį ir paspauskite Shift + Delete
 3. Norėdami, jog atsiuntimų tvarkyklė veiktų geriau išjunkite atsisiuntimo istoriją. Tai padarykite eidami Tools ==> Options ==>Privacy kortelė. Nuimkite varnelę nuo Remember what I’ve downloaded.
 4. Įveskite about:cache?device=disk į adreso juostą, ir pamatykite/išsisaugokite kietajame diske esančius Firefox cache failus.
 5. Įveskite about:cache?device=memory į adreso juostą, ir pamatykite/išsisaugokite atmintyje esančius Firefox cache failus.
 6. Pertempkite bet kurią nuorodą į atsisiuntimo tvarkyklės langą , ir ji bus atsiųsta.
 7. Jei netyčią ištrynėte nuorodą ir norite ją atstatyti eikite Bookmarks ==> Organize Bookmarks ir paspauskite Ctrl + Z arba Edit ==> Undo
 8. Dukart paspaudus tuščią erdvę kortelės juostoje atsivers nauja kortelė. T.y. čia
  cia.jpg
 9. Nuspauskite Ctrl kai meniu renkatės “View Image” ar “View Background Image” ir paveiksliukas atsidarys naujoje kortelėje.
 10. File ==>Work Offline Įjungę „offline“ režimą galėsite peržiūrėti seniau lankytus puslapius ir būdami be interneto.
 11. Galite išsisaugoti puslapio nuorodą, tiesiog pertempia adreso ikoną iš adreso juostos į bet kurį adresyno katalogą. Taip pat ikoną galite numesti ir ant darbastalio.
 12. Norėdami sustabdyti gif animaciją paspauskite Esc.
 13. Galite išsidėlioti korteles, bet kokia tvarka. Tiesiog pertempkite kortelę į pageidaujamą vietą.
  tempiam.png
 14. Norėdami, kad svetainė nepakeistų dešiniojo klavišo meniu, eikite Tools ==> Options ==> Content ==> Advanced mygtukas ir nuimkite varnelę nuo Disable or replace context menus

Rasta.

css.php
Bear