Chrome ? Ne, čia Firefox

image

Yra toks paketas Chrome package Firefox padarintis panašią į Chrome naršyklę. Tiesa, jis dar eksperimentinis, tad su galimom klaidom ir norint jį įsidiegti reikia užsiregistruoti. Jei tingite ar nenorite registruotis spauskite šią nuorodą.

Chrome package sudaro tema ir plėtinys iškeliantis korteles virš adreso juostos, tad jei pamatysite įdiegtą  “Overlays on the browser” neišjunkite jo.

Įdiegus paketą ir perkrovus naršyklę pastebėsite jog viskas atrodo ne taip kaip pas mane. Tad einame View ==> Toolbars ==> Customize…

Nutempiame paieškos langelį į atsivėrusį Customize Toolbar langą, o vietoje jo idedame Tools ir Page ikonas. Uždarome langą. Paspaudžiame ties Tools ir pasirenkame, kad neordytų meniu Hide/Show meniu bar.

Lifehacker siūlo įsidiegti kai kurias Chrome funkcijas į Firefox.

Aš pats pabandžiau siūlomus plėtinius ir manau pasiliksiu vieną išskirianti URL domeną – Location bar 2.

Neprošal būtų ir rodantis lankomiausius puslapius naujoje kortelėje, Lifehacker pasiūlė panašią funkciją atliekantį plėtinį, tačiau puslapius reikia prisiskirti pačiam.

Kadangi nebeliko paieškos laukelio tai ieškoti teks daryti iš adreso juostos. Radau tai sugebančių porą plėtinių.

Seachery, veikia, bet labai apkrauna rezultatais ir nėra nustatymų. Įdiegti 

Antrasis CyberSeach. Šis turi nustatymus, neieško ir neapkrauna rezultatais jei to nėra prašoma. Įdiegti

Smagiausia tai jog rezultatai pateikiami iškart adreso juostoje 🙂 Tačiau radau vieną didelę problemą, rezultatų ieškoti naudojama angliška Google 🙁

css.php
Bear