Circle K laimės ratas – kokia bilieto kaina tokia ir loterija

Šiuo metu vyksta Circle K loterija, kurioje kasdien galima 3-4 kartus sukti laimės ratą. Nereikia net būti Circle K klientu, priregistruoji telefono numerį ir suki.

Kaip matote laimės ratas yra padalintas į 6 lygias dalis. Ir atrodo, jog tai yra loterija be pralaimėjimo, nes 2/6 laukelių yra prizas, 2/6 – staigmena, 1/6 – papildomas sukimas ir 1/6 – pralaimėjimas.

Tačiau pasukęs ratą pirmus 4 kartus supratau, jog ratas sustoja tikrai ne atsitiktinai, o kaip nori loterijos organizatoriai. Kadangi visi pirmi 4 sukimai buvo „Atsiprašome“. Kiek sukdavau geriausiu atveju laimėdavau papildomą sukimą.

Ir galiausiai po 120 sukimų pagaliau nusišypsojo sėkmė kažką laimėti.

Ir prizas mane prajuokino. Tiksliau jį galima vadinti „prizu“, kadangi pirmiausiai norint prizą atsiimti reikia pirkti karštą maistą. Toliau už prizą vis tiek reikia sumokėti dalį kainos. Ir dar bent jau akcija galėtų būti didžiausias XL puodelis, o ne L.

Reikėjo man iškart suprasti, kad labai simboliniai prizai bus. Užuomina buvo tai, jog pagrindinis prizas 10 dovanų kuponų, kurių vertė po 50 eurų. Tai kokie tada turėtų būti kasdieniai prizai, kurių bus po 1000 kasdien, 1,5 mėnesio trukmės laikotarpyje? Beje žaidimo taisyklėse nepavyko rasti kasdienių prizų aprašymo.
Patarimas Circle K kitą kartą, paleisti lošimo aparato simuliaciją, kurioje reikia išsukti 3 vienodus ženklus. Matytųsi ir kokius prizus galima laimėti, ir iš pirmo žvilgsnio neatrodytų, jog reikia būti visiškai nesėkmingam, kad nieko nelaimėtum iš pirmo karto.

css.php
Bear