Skirtingi europietiški Amazon – skirtingos kainos

Lietuviams perkantiems internetu turbūt labiausiai yra žinomi dvi Amazon svetainės. Amerikietiškas, kur viskas pigu, bet arba nesiunčia į Lietuvą, o jeigu siunčia tai tiek siuntimas brangus, tiek nemažai muito mokesčių įskaičiuota. Tuo tarpu angliškame viskas brangiau, siunčia į Lietuvą, o jeigu nesiunčia persiųs koks giminaitis ar tarpininkas.

Tačiau egzistuoja ir kitos europietiškos Amazon svetainės:

Jos prekes siunčia į Lietuvą, o ir kalbos barjeras esant vienodai vartotojo sąsajai ir Google Translate neturėtų labai trukdyti. Jeigu esate pirkę tik vienos šalies Amazon’o parduotuvėje, žinokite, jog į kitai šaliai skirtą tinklapį galima prisijungti su tuo pačiais duomenimis. Ir ten bus seniau naudoti siuntimo adresai, bei kortelės duomenys. Ieškant barzdaskutės nusprendžiau patikrinti kainas įvairiose Amazon svetainėse.

PardavėjasPrekės kainaPristatymo kainaVisoPristatymo trukmė, d.d.
Amazon.co.uk43.838.5552.386
Amazon.de50.838.0158.846
Amazon.es37.978.0145.988
Amazon.fr34.188.0142.196
Amazon.it39.668.0147.677

Kaina tarp pigiausios(fr) ir brangiausio(de) varianto skiriasi net 16 eur. Ir brangiau nei angliškame Amazon prekė kainavo tik vokiškame Amazon. Žinoma čia pavyzdys tik su viena man aktualia preke. Bet jis parodo, jog perkant ypač brangią prekę reiktų nepatingėti pasitikrinti kelių šalių Amazon svetaines. Tiesa, lietuviški prekybininkai siūlė už tuos pačius 40 eurų senesnį barzdaskutės modelį su Ni-Mh akumuliatoriumi.

Prekę pirkau iš prancūziško. Atkeliavimo 2 dienomis anksčiau nei Amazon žadėjo. Ji buvo išsiųsta iš Lenkijos.

Nors ir nėra lenkiško Amazon puslapio, bet šalyje veikia keli Amazon logistikos centrai iš kurių prekės siunčiamos po visą Europą. Beje ar pastebėjote, jog išskyrus anglišką Amazon likusių pristatymo kaina yra vienoda? Galbūt visais atvejai siųstų iš Lenkijos.

css.php
Bear