Gera naujiena: TEO kompensuos pusę DVB-T priedėlio kainos

TV-pried

Kaip teigia TEO priedėlis Motorola 1920 kaina yra 645 Lt, bet įmonė subsidijuoja dalį kainos, ir jį galimą įsigyti už 325 Lt.

Priedėlis parduodamas tik fiziniams asmenims, ir vienam asmeniui tik vienas vienetas.

Jo pagalba(prisijungę prie savo televizoriaus ir su įprasta tv antena) galėsite žiūrėti nemokamą skaitmeninę antžeminę televiziją:

 1. BTV
 2. Info TV
 3. LNK
 4. LTV
 5. LTV2
 6. Tango TV
 7. TV1
 8. TV3
 9. LIUX!
 10. BBC World
 11. Deutche Welle
 12. TV5 Monde Europe
 13. TVP Polonia

Susidomėjau aš tuo priedėliu 🙂 Pilnas pavadinimas Kreatel IP-STB 1900. Perskaičiau specifikacijas, atrodo neblogai. Palaiko HDTV, tad ateityje bus galima žiūrėti ir aukštos raiškos video transliacijas.

Tiesa priedėlis nepalaiko CONAX kodavimo sistemos, tad jei norėsite žiūrėti  mokamus koduotus skaitmeninius antžeminius kanalus Jums šis priedėlis netiks, tada būsite priversti naudotis GALA TV paslaugomis, nes šis priedėlis įeina į GALA TV komplektą.

Kiek teko domėtis tai pigiausias variantas žiūrėti skaitmeninę TV per įprastą televizorių, suprantantį analoginį signalą.

„Senukai“ siūlo įsigyti DIGIT MF4-T už 579Lt. Jį siūlo ir Erksa.  Jis kitaip nei TEO siūlomas palaiko CONAX kodavimo sistemą, tačiau nepalaiko HDTV.

50885621.JPG

Ir jei norite ką nors sužinoti ar pasidalinti savo įspūdžiais apie nemokamą antžeminė  skaitmeninę TV, prašau aplankyti DVB-T forumą.

css.php
Bear