Iš Ovi store #10: France 24 live – geros vaizdo kokybės naujienos

image

France 24 Live (0.367 MB) – nemokama

Programa leidžia žiūrėti tiesioginę televizijos kanalo France 24 transliaciją. Tikriausiai labai mažai skaitančių šį įrašą moka prancūziškai, bet kanalas transliuojamas ne vien prancūzų, bet ir anglų, bei arabų kalbomis.

Vaizdo kokybė prisitaiko prie mobilaus internato spartos, tad transliacijai nereikia 3G ar Wifi ryšio, užtenka EGDE, nors jei norite maksimalios kokybės reiks spartesnio ryšio. Norimą Vaizdo kokybę galima ir pasirinkti patiems.

Be tiesioginės transliacijos galima pasižiūrėti ir naujausius žinių segmentus ar visas žinias. Puiku kai nespėji įsijungti žinių laiku, ar tiesiog domina tik sportas.

Scr000072

Žiūrint netiesiogiai galima sustabdyti įrašą ir peršokti į norimą vietą. Taip pat iš naujo žiūrint programa pasiūlo tęsti nuo ten kur baigėte.

Pagrindinis programos trūkumas mano akimis tai, jog kartais reikia laukti iki keliolikos sekundžių kol pradedama rodyti transliacija.

Programą tikrai turėtų atsisiųsti tie kuriems svarbu kas dedasi pasaulyje ir yra pabodusios lietuviškos žinios. Žinoma reiktų turėti ir nemokamų MB srauto rezervą ar ieškoti Wifi.

France 24 Live yra beveik ideali programa, ir būtų tikrai smagu sulaukti panašaus pobūdžio programų(tiesiogiai +įrašai) ir iš garsesnių TV kanalų.

P.S. France 24 galite žiūrėti ir per kompiuterį.

css.php
Bear