Iš Ovi store #11: Best Blacklist Lite – ramybė

image image

Best Blacklist Lite (0.28MB) – nemokama

Sudėtingesnė programa. nei atrodė prieš parsisiunčiant. Galvojau leis įsidėti kelis blokuojamus kontaktus ir pasibaigs programos funkcijos, bet ne.

Best Blacklist veikia kaip servisas, todėl nereikia programos palikti visada atidarytos, reikia tik nepamiršti per nustatymus įjungti serviso.

Nepageidaujami skambučiai gali būti atmetami, tiek papildomai atmetus skambutį išsiunčiama trumpoji žinute su parinktu tekstu. Atmestų skambučių sąrašą galima peržiūrėti programoje, kaip ir matyti kiek skambučių buvo atmesta/viso.

Programos esmė yra sąrašai kurių galima prisikurti kiek norite, nors vienu metu gali būti aktyvus tik vienas sąrašas. Sąrašai gali būti dviejų tipų, juodi ir balti:

  • Įjungus juodą sąrašą bus atmetami visi skambučiai iš numerių esančių sąraše.
  • Esant baltam sąrašui priimami skambučiai tik iš numerių esančių sąraše, visi kiti skambučiai yra atmetami.

Man patiko, jog į sąrašus galima įvesti ne tik numerius iš kontaktų, bet ir priskirti numerius nesančius adresų knygoje, ar neatpažintus numerius, taip pat filtrus, kaip “86*”.

Best Blaclist lite turi ir tvarkaraščio funkciją. Įmanoma pasirinkti, kad sąrašai būtų aktyvuojami tam tikru metu. Tokiu būdu galima pasirinkti, jog tarkime naktį automatiškai butų priimami skambučiai tik iš artimų žmonių.

Pamėginau programą, ji veikia kaip ir turėtų. Skambutis atmetamas greitai, skambinantysis spės išgirsti nepilną kvietimo signalą. Tuo tarpu Jūs tik akimirką ekrane matysite, jog kažkas skambina. Tiesa, atmestas skambutis atsiranda priimtų skambučių sąraše.

Tvarkaraščio nustatymas man nepatiko. Galima nurodyti sąrašo įjungimo laiką, bet išjungimo ne. Tad norint išjungti sąrašą reikia imtis gudrybės ir susikurti tuščią juodą sąrašą(priimami visi skambučiai). Kadangi vienu metu gali būti aktyvus tik vienas sąrašas, tai įjungus sukurtą sąrašą išsijungus anksčiau buvęs aktyvus.

Tikrai gera programa „gerbėjų“ skambučių blokavimui ir ne tik. Tiesa, ši nemokamą lite versija leidžia sąrašuose naudoti iki 5 numerių, jei norėsite daugiau teks įsigyti mokamą versiją už 3 eurus.

css.php
Bear