Iš Ovi store #20: Ovi Maps Racing – lenktynės savam kvartale

Ovi Maps Racing  (8,5 MB) – nemokama (laikinai)

Šiandien Ovi parduotuvėje pasirodė seniau reklamuotas lenktynių žaidimas kurio lenktynių trasos paremtos realiais žemėlapiais.

Žaidimas turi „online“ ir „offline“  režimus. „Offline“ režime pasiekiami didžiųjų Europos miestų žemėlapiai ir trasos. Internetiniame režime galima kurti savo trasas, savam mieste.

Bandant kurti trasą pagal GPS žaidimas randa Jūsų vietą ir atsiunčia tos vietovės žemėlapį. Tiesa, nepatiko, jog būtinai reikalingas GPS signalas, vietovė nesustatoma pagal pavyzdžiui IP adresą. Taip pat negalima vietos nurodyti rankiniu būdu.

Trasa kuriasi lengvai, nurodomas pradinis taškas, o toliau programa pasiūlo galimas lenktynių kryptis(atkarpas), ir taip besirenkant grįžtama į trasos pradžią. Pradžioje galima atitolinti žemėlapį, bet kuriant trasą jau ne, todėl gali būti sunku susiorientuoti. Sukurtos trasos pasiekiamos vėliau ir „offline“ režimu.

Lenktynėse galima pasirinkti vieną iš 3 automobilių, kurie skiriasi galingumu, bei valdymu.  Valdymas vyksta jutikliniu ekranu ir yra tik „dešinė“, „kairė“ komandos. Grafika kiek kampuota, lenktyniaujant Kaune kvartaluose buvo tik žolė ir krūmai, tuo tarpu Londone(paruoštas žemėlapis) yra ir pastatų, ir net fontanų. Grįžtant prie valdymo, jis tampa kartais painus, nes kamera nesutampa su automobiliu judėjimo kryptimi, ir todėl važiuojant žemyn kairė yra dešinė.

Trasų įveikimo laikus galima siųsti į internetą ir taip varžytis su kitais žaidėjais, tad dėl to žaidimas neleidžia kirsti kampų 🙂

css.php
Bear