Iš Ovi store #8: Tweets60 – čiulbesiai telefone

Scr000049

Tweets60 ( 0.283) – nemokama

Tweets60 – programa veikianti su Symbian S60 mobiliais telefonais. Skirta tiems, kad nori naudotis Twitter, kad ir būtų, o gal tiesiog kai kyla minčių jau gulint lovoje.

Programa turi 5 rodymo režimus kuriuos galima perjungti ◄ ► klavišais: pagrindinis srautas, paminėjimai, privačios žinutės, mėgstami atnaujinimai, savi pranešimai.

Rodomos vartotojų profilių nuotraukos, nors norintiems taupyti srautą jų išjungti nepavyks, bet paguosiu, jog jos yra išsaugomos telefone ir vėl paleidus programą nėra siunčiamos iš naujo.

Su programa galima ne tik atsakyti į pasekėjų pranešimus, tiek juos retweet, ar išsisaugoti kaip mėgstamus. Nuorodas galima atsidaryti su telefono numatyta naršykle, taip pat rašant naują pranešimą nuorodas galima įtraukti iš naršyklės adresyno.

Nustačius Tweets60 galima palikti fone ir ji kas kiek laiko automatiškai atnaujins pranešimus, ir jei norėsite praneš apie juos pasirinktinu garsu.

Iš trūkumų man didžiausias tai, kad neveikia tinkamai su jutikliniu ekranu, nepavyko dorai slinkti pranešimų. Nėra galimybės ištrinti savų pranešimų, tad teks prieš juos siunčiant bent perskaityti kartą ką parašėte. Šaunu, jog butų galima prie pranešimo prikabinti ir nuotrauką. Tai pat nepalaikoma nauja oficiali Twitter retweet funkcija, nors tikriausiai jos kol kas dar jokia kita Twitter programa nepalaiko 🙂

Scr000050 Scr000053 Scr000058

css.php
Bear