Jau galima iš anksto užsisakyti mažiau 100 litų kainuojantį Raspberry Pi kompiuterį [video]

original

Raspberry Pi tai ilgai lauktas kompaktiškas „25 USD“  kompiuteris. Nors jis ir pigus, bet su juo galima žiūrėti 1080p raiškos h.264 video, žaisti Quake III, tereikia prijungti klaviatūrą, pelę, monitorių, maitinimą ir iš SD kortelės paleisti Linux. Raspberry Pi viduriai beveik tai ką turi dabar turi išmanieji telefonai, tik tiek, kad nėra radijo ryšio modulių, ekrano, kameros ir viskas pritaikyta naudoti darbastalio Linux. Tiesa reikia nepamiršti, jog naudojamas procesorius yra ARM, o ne x86 tad tai ribos programinės įrangos gausą. Plokštės parametrai:

  • SoC Broadcom BCM2835 (CPU, GPU, DSP, and SDRAM)
  • CPU: 700 MHz ARM1176JZF-S core (ARM11 family)
  • GPU: Broadcom VideoCore IV, OpenGL ES 2.0, 1080p30 h.264/MPEG-4 AVC high-profile decoder
  • Memory (SDRAM): 256 Megabytes (MiB)
  • Video outputs: Composite RCA, HDMI
  • Audio outputs: 3.5 mm jack, HDMI
  • Onboard storage: SD, MMC, SDIO card slot
  • 10/100 Ethernet RJ45 onboard network
  • Storage via SD/ MMC/ SDIO card slot

Tiesa pradžioje pateikta užsakymams brangesnė „B“ versija(su papildomais Ethernet ir 2 USB lizdais) , tad ši kainuos ne 25, 35 dolerius t.y. apie 90 litų.

Iš anksto užsisakyti galima iš Farnell ir RS Components

Papildyta 16:41

Following the successful launch of Raspberry Pi Board B this morning we’ve seen unpresidented levels of interest in this product. Stocks from Raspberry Pi of the initial production quanitiy are limited and these have already sold out. For those of you who have already pre-ordered, we will let you know in the next few days when you can expect your delivery. We’re working very closely with Raspberry Pi to ensure we meet the demand as soon as possible. We will be one of the first to have Raspberry Pi’s in stock and delivered to you, so if you haven’t been able to pre-order, register your interest below so we can let you know as soon as you can order again and keep you updated with the latest on availability.

Pasirodo išties galima tik registruotis gauti informaciją apie galimybę užsakyti kompiuterį, kadangi kiekis kuris buvo skirtas užsakymas yra išnaudotas.

Papildyta 16:49

Per paieška galima susirasti Rasberry Pi tarp prekių ir įsidėti į krepšelį. Rašoma, jog papildomi kiekiai bus po 30 dienų.

image

Papildyta 23:11

Raspberry Pi galima užsisakyti per Lemona iš Farnell katalogo.

Papildyta kovo 5

iš anksto užsiregistravę interesantai nuo savaitgalio gauna laiškus su nuoroda užsisakyti Rasberry Pi.

image

Su pristatymu ir PVM galutinė užsakymo kaina 132.65 litai.

css.php
Bear